Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκέφτηκα και εγω την αννα χθες το βραδυ γυρω στις 9.30 επειτα απο παροτρυνση του συναγωνιστη και μπορω να πω οτι ειναι ακριβως αυτο που περιγραφει στην κρητικη του...
πηγα με το μηχανακι που αφησα λιγο πιο πανω και στο μικρο χωρο της υποδοχης περιμεναν ηδη δυο ατομα και αργοτερα μετα απο μενα ηρθαν αλλοι δυο.. αφου αδιασε το δωμάτιο πηγα και εγω αλλα πρεπει να πω για τον χωρο οτι ειναι αθλιος.. νερα γυρω απο το νυπτηρα χαρτια γυρω απο αυτον μυρωδια σε ολο το χωρο απο την κλεισουρα γενικα απαραδεχτος χωρος..
τελος παντων ερχεται και η αννουλα εβγαλε τα εσωρουχα της και αρχισε φιλια και χαδια σε ολο το σωμα...
ειναι αδυνατη αρκετα αλλα εχει καλοσχηματισμενο σωματακι με μικρο βυζακι και ομορφο κωλαρακι Ρουμανικής υπηκοότητας...
επιτρεπει να πιανεις οτι θελεις ακαι εβαλα και το δαχτυλο μου μεσα της χωρις να δειχνει οτι δυσανασχετει σε καμια στιγμη..
η πιπα της ειναι μετρια για τα δικα μου δεδομενα και πολυ συντομη αλλα ισως σε αυτο να επαιζε ρολο και το γεγονος οτι υπηρχε αρκετη αναμονη στο σαλονι και την αγχωνε..
στα συν οτι εγλυφε μπαλες πολυ ωραια...
μου ζητησε να ερθω απο πανω της και αγκαλιαζοντας με αλλαξαμε κανα δυο στασεις μεχρι να νοιωσω οτι θα τελειωνα οπου της ζητησα να τελειωσω πανω στα βυζακια της.. δεν το αρνηθηκε ουτε αυτο και μετα σηκωθηκε σκουπηστηκε και εφυγε ευγενικα
καλη εμπειρια δεδομενης της καταστασης που επικρατει στο ηρακλειο...
θα την επισκευτω και στο μελλον οπου θα παραθεσω και νεα κριτικη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα
ASPIRE(1)
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
4
Πόντοι:
2.935
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού