Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
9/11/2009 πρωί, 20ε.
Η Ντιάνα είναι 35αρα μιλφ από Βουλγαρία, ξανθιά, μακριά μαλλιά κάτω από τους ώμους, γύρω στο 1.70, λεπτή με καμπύλες και χαλαρή σάρκα. Φορούσε μάυρο κορμάκι, ένα σχετικά μεγάλο μαύρο στριγκ, διχτυωτές κάλτσες και χαμηλές μυτερές μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες.
Με τέτοια εμφάνιση το εισητήριο αγοράσθηκε σε χρόνο dt.
Δεν την άφησα να ξεντυθεί.
Μετά τα λίγα προκαταρκτικά ξεκίνησε έντονη παλινδρομική πεολειχία με συμμετοχή των οδόντων.
Την γύρισα στο ιεραποστολικό, από πάνω, από πίσω, η κοπέλα αντέχει το σφυροκόπημα και συμμετέχει με έντονες κινήσεις και πολλά βογγητά.
Λόγω κούρασης το τέλος δεν επήλθε μετά από αρκετή ώρα, ούτε και με χειρομάλαξη δική μου. Οταν σηκώθηκα στα γόνατα να πάρω μια ανάσα και την έβαλα να με μαλάξει, στη θέα του συνόλου σώματος - ρούχων έγινα πύραυλος.
Η κοπέλα το κατάλαβε το πήρε στο στόμα της (πάντα με το προφυλακτικό) και τελείωσα μέσα της, βαθιά και αργά.
Πολύ καλή συμμετοχή, χωρίς μα και μου, έντονη συμμετοχή, μιλφ κοπέλα του γούστου μου.
Στα μείον το πλαδαρό καίτοι λεπτό σώμα, και πολύ χαλαρό στήθος, το οποίο δεν θέλησα να αφαιρέσω από τον στηθόδεσμο. Επίσης η κοπέλα καπνίζει, κάτι που με απώθησε από 69 και περισσότερες διαχύσεις.
Ο τσάτσος ακριβής και ευγενικός, χαλαρός με τον χρόνο.
Η καθαριότητα του χώρου χρήζει βελτίωσης. Πρέπει να ενεργοποιήσουν και την TV που διαθέτουν.
Πάρκινγκ δεν υπάρχει ούτε και για μηχανάκια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2009
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού