Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δικαίως γίνονται καλά σχόλια για την Αγάπη. Σήμερα, 03/12 είπα να περάσω από την οδό Τριφωνίου 11 να την δω. Με υποδέχτηκε πολύ ευγενικά στο σαλόνι. Μόλις μπήκε μου είπε:"Θέλω να σου διώξω όλο το άγχος και να σε χαλαρώσω" και με αργές κινήσεις άρχισε να με γλύφει στο στήθος, να μου κάνει γλωσσόφιλο έως ότου καταλήξει να μου παίρνει μια ζεστή και υγρή ακάποτη πίπα που μου την έκανε τούμπανο! Μπήκα από πάνω για το γαμήσι και αυτή συμμετείχε πολύ θερμά. Οι αναστεναγμοί και τα γλωσσόφιλά της κατά την διάρκεια του "σπρωξίματος" ήταν αυτά που έπρεπε για με κάνουν να το ευχαριστηθώ και όχι απλά να καταθέσω το σπέρμα μου. Όσο γλυκά με υποδέχτηκε στην αρχή, τόσο και με αποχαιρέτησε.
Το ότι σου σκουπίζει τα χέρια, την πούτσα και τ αρχίδια με αντιβακτηριδιακά μαντηλάκια, δείχνει ένα βαθμό καθαριότητας. Όσον αφορά τα εξωτερικά χαρακτηριστικά της, είναι παχουλούλα με μεγάλα βυζιά και γλυκό προσωπάκι. Γενικώς , η κοπέλα είναι άψογη στην συμπεριφορά της αλλά και πολύ γκαβλιάρα στο κρεβάτι. Τιμά και με το παραπάνω το 20ευρο και την συστήνω ανεπιφύλακτα. Ιδιαίτερα σε κείνους που γουστάρουν τις στρουμπουλές αλλά και στους ντροπαλούς που θέλουν μια κοπέλα με κατανόηση και όχι βιασύνες και αδιαφορία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2009
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού