Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
24/11/2009 πρωί.Κατέβηκα εποχούμενος από το βουνό και από την ΑΠΑΤΗ ΚΙΜ για να φτιάξω το κέφι μου στην Φυλής.
Αφού περίμενα λίγο στο σαλόνι έρχεται ανανεωμένη-αναζωογονημένη η καβλιάρα Έυα.Πρώτο φτιάξιμο.
Και σκάει μύτη η Αντζέλινα χαμογελαστή υπό τον καταιγισμό πικάντικων σχολίων από την Έυα.Η γκόμενα της διπλανής πόρτας που θες να πηδήξεις, η συμφοιτήτρια σου, η καλοκαιρινή τουρίστρια.Καστανή με καλό σώμα και βυζί.
30 ευρώ-Ελεύθερο στοματικό.Δίνω τα 30 ευρώ που πήρα από την ΑΠΑΤΗ ΚΙΜ και μπαίνω στο δωμάτιο.Καθαρό με νιπτήρα και υγροσάπουνο.Τα σεντόνια επίσης καθαρά.
Η Αντζέλινα μπήκε χαμογελαστή χαιρετώντας με ευγενικά.Ρώτησε το όνομά μου και από που είμαι στο ίδιο ευγενικό-άνετο ύφος και άρχισε με κάποια λίγα φιλάκια στο στήθος-κοιλιά.Κατέβηκε στον πούτσο κάνοντας μια μέτρια πίπα με χέρι και ρούφηξε @@ κατά παραγγελία.
Φαινόταν διαδικαστική-απόμακρη.Deep throat δεν κάνει.Το απέφυγε σταματώντας το στόμα της στο μέσο του πούτσου.Απέφυγε ευγενικά να παίξει με τον πούτσο κατά την διάρκεια της πίπας.
Πριν συντελεσθεί πλήρης στύση πήγε να στηθεί στα τέσσερα για να τελειώνει.
Την επανέφερα να κάνει πίπα και όταν έγινα έτοιμος της είπα ν'αρχίσουμε.
Από μόνη της στήθηκε στα τέσσερα.Ξέρει οτι αυτή είναι η ιδανική στάση για χύσει ο άντρας.
Καθαρό ξυρισμένο μουνί με λίγη κρέμα και σχετικά καλή αίσθηση διείσδυσης.
Καλή θέα κωλομερίων στα τέσσερα.Στήθηκε λίγο ψηλότερα από το κανονικό αλλά ο πούτσος μου έμπαινε όλος μέσα.Της είπα να χαμηλώσει,δεν τό'κανε.Καμμία συμμετοχή.Αγγαρεία!
Κοίταξα στον καθρέπτη στα πλάγια και είδα το βλέμμα της βαριεστημένο:"Άντε να τελειώνουμε".
Καθόταν όμως καλά χωρίς "κόντρα λεκάνη" για να ακινητοποιεί τον πούτσο μέσα στο μουνί.
Έτσι τελείωσα.Αθόρυβα.Δεν βγήκα από μέσα της και συνέχισα να την γαμάω.Καθόταν κανονικά και μετά από μισό-ένα λεπτό κατέβηκε από το κρεβάτι και ντύθηκε.Μου είπε οτι κατάλαβε πότε έχυσα.
Μ'αυτά τα δεδομένα, 30 ευρώ-ελεύθερο στοματικό δεν αξίζει.
Έχει ενδιαφέρον η εξέλιξή της.Ίσως πάω δεύτερη φορά για επανέλεγχο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2009
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού