Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη 11/1 πρωι.



Αρχικως πηγα στο διπλανο διοτι μου αρεσει πολυ η Ναταλι και το feeling που δινει αλλα ηταν σε αδεια μου ειπε η τσατσα.Επειδη δεν ειχα περιθωρια χρονου διοτι επρεπε να παω για δουλεια μπηκα σε αυτον τον οικο εχοντας ακουσει κ θετικα σχολια. Μπαινοντας βγαινει ο τσατσος ενας ευχαριστος τυπος κ μου λεει το προγραμμα 20 κανονικο κ 25 ελευθερο στοματικο. Επιλεγω το οικονομικο "εισιτηριο" διοτι δεν ειχα και αλλα απανω μου και μπαινω στο δωματιο. Αρχικως εγραψα ενα sms στον προισταμενο μου για να τον ενημερωσω οτι θα αργησω ελαφρως λογω "εκτακτων συγκυριων". Να σημειωθει οτι πιθανον εκει μεσα να μην εχει σημα το κινητο σας διοτι προσπαθησα πολλες φορες να στειλω το sms αλλα δεν ειχε σημα ! Καθως εγραφα το μηνυμα ακουγα καθαρα τα σλουπς απο την πιπα που εκανε η κοπελα σε αλλον συναγωνιστη απο το αλλο δωματιο διοτι προφανως η ηχομονωση ηταν αγνωστος ορος για εκεινους που ετοιμασαν αυτον τον οικο.

Με αυτα και με αυτα περασε η ωρα και δεν προλαβα να γδυθω ! Ερχεται λοιπον μεσα η κοπελα και μου λεει να βοηθησω? Κ δεν βοηθας της λεω! Αρχισε να με γδυνει κατεβαζοντας το παντελονι μου κ το εσωρουχο καθως εγω ανοιγα το πουκαμισο μου ! Ειχε πλακα και μαλιστα συντονιζε τις κινησεις με αποτελεσμα να καυλωσω προωρα ! 1η φορα στην 6ετη μου καριερα μου στην φυλης μου συνεβη αυτο. Στο ψητο τωρα αρχισε με γλυψιμο στις ρωγες μου κ μετα κατεβηκε κ εκανε ενα καλο τσιμπουκι και με ρουφηγματα στα .. . "Πολυ ωραια" της αποκριθηκα κ την γυρισα στα τεσσερα οπου μετα απο 2-3 λεπτα ολοκληρωσα το "εργο" μου. Γενικως μια καλη κ αστεια περιπετεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2008
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
297
Πόντοι:
5.855
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού