Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πριν γράψω την κριτική να πω ότι πέρασα πρώτα απ το 8α όπου δούλευε ένα στεγνό ξανθό τσαχπίνικο milf και η τιμή ήταν 25 ευρώ και χωρίς ακαποτο!δεν ξέρω αν το γνωρίζετε...
μεσημέρι προς τέλος βάρδιας η επίσκεψη...με ότι αυτό συνεπάγεται...
έχοντας καυλώσει πιο πολύ με την τσατσά(rafman την έχεις δει αυτή?) έδωσα τα 20
και μπήκα...
είμαι ξαπλωμένος ανάσκελα στο κρεβάτι με τα χερια πίσω απ το κεφάλι χαζεύοντας τσοντούλα και η βιολέτα εισέρχεται...αφού βγάζει το κορμάκι της και ενώ βρίσκεται όρθια στα γόνατα στο κρεβάτι παρατηρώ το δεξί χέρι της να κατευθύνεται προς το αριστερό το οποιο κρατούσε το προφυλακτικό...πετάγομαι πάνω σαν αίλουρος παίρνω ίδια στάση με εκείνη και την αγκαλιάζω μπαίνοντας ανάμεσα στα χερια της αποτρέποντας έτσι τη βιαστική τοποθέτηση της καποτας...
αρχίζω να τη χαϊδεύω και να τη φιλάω(όχι στόμα) ενώ αυτή πιάνει το παρασύνθημα και ξεκινάει να χαϊδεύει και στη συνεχεια να παλινδρομεί τον pamino...πολύ γρήγορα είχα επιτύχει μια πολύ καλή στύση και κάθομαι και βάζω το προφυλακτικό μονος μου...αρχίζει δυνατή πίπα ενώ χαϊδεύω και φιλάω το πολύ όμορφο κορμάκι της και τα επίσης πολύ όμορφα βυζακιά της...η πίπα με προφυλακτικό μου είναι αδιάφορη γι αυτό και δε θα πω καλή η κακή...
την έβαλα από πάνω...καλά το πήγαινε και συμμετείχε κιόλας...την τράβηξα πάνω μου και ανέλαβα εγώ...πάλι συμμετείχε πολύ...το μουνάκι της επίσης είχε υγρανθεί και είχε πολύ ωραία αίσθηση...μετά ιεραποστολικά...πολύ ωραία κι εκεί...αλλα είχε σφίξει τα χείλη της λες και θα την άκουγε ο γείτονας που γαμιέται...μετά από λίγο τελειωσα...
έμεινα παρα πολύ ευχαριστημένος...μου άρεσαν όλα...η κοπέλα ως θηλυκό...η συμπεριφορά της...το γαμήσι...όλα...διάβασα υπόλοιπες κριτικές και είδα αντιφατικά σχόλια...
η κοπέλα όντως δε μιλάει αλλα εγώ το προτιμώ αυτό...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2009
Όνομα κοπέλας
Βιολέτα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
11
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 νώντας, Masazonomaxos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού