Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περναω και εγω πρωι και συνεχεια απο το συγκεκριμενο μαγαζι αλλα η κοπελα δουλευει πολυ καιρο απογευμα ειμαι πελατης της και ξερω.Συχνα την περιμενω εξω να ερθει.Σημερα ειμουν παλι εξω και την περιμενα.vasilaras69 τα λες καλα?Περασα στο δωματιο και ακολουθησε και αυτη μαζι μου.Αφου τα ειπαμε λιγο ξαπλωσαμε και ξεκινησαμε χαδακια ο ενας στον αλλο ενω το γκαβλι μου ειχε σηκωθει.Εβαλε σκουφο με τα μικρα χερακια της και αρχισε τσιμπουκι πολυ γρηγορο και το εβαζε ολω μεσα.Επειτα τον βγαζει και τον περναει αναμεσα στα 3αρια τα βυζια της και αρχισε να τον παιζει και να τον γλυφει συνεχομενα.Της ειπα να στηθει στα τεσσερρα,και εκει με θεα την υπεροχη κωλαρα της και τα ανοιχτα μουνοχειλα της,το εχωσα μεσα στο μουνι της.Εγω εσπρωχνα μπροστα και αυτη προς τα πισω.Συνεχισα να την γαμαω μεχρι που κουραστηκα και τοτε αλλαξαμε σταση βαζωντας την απο πανω.Γαμιωμασταν για μερικα λεπτα και γυρισα απο πανω και την σφυροκοπουσα ανελεητα μεχρι που κατεθεσα εκει με μεγαλη ευχαριστηση.Ειναι καλη σε αυτο που κανει.Μπραβο Αννουλα για αυτο ειμαι και πιστος πελατης σου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 18, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού