Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βγηκα με παρεα στην ιασωνος χωρις να βρουμε κατι σημαντικο, και ετσι αποφασισαμε να βγουμε στην αχιλλεως που εχει και αλλα μαγαζια που κανουν αλλα κολπα τα παντα δηλαδη.Επισκεψη στην βραδυνη βαρδια και βλεπουμε την Δημητρα μια βουλγαρα με μακρυ μαυρο μαλλι,ομορφη κοπελιτσα και ακουμε τον τσατσο να λεει το προγραμματης ειναι νορμαλ χωρις εξτρα.Τελικα μετα απο μια μικρη κουβεντα με τους φιλους μου αποφασισαμε να μπουμε και οι τρεις.Στο δωματιο περασε πρωτα σε μενα και ημουν ο πρωτος που εκανε σεφτε,λεγοντας οτι μολις ξεκινησε την βαρδια και θα ειναι απο 9 βραδυ εως 6 πρωι.Ξεκινησε χαδακια και φιλακια στο κορμι ενω το ιδιο εκανα και εγω,εγλυφα τα μουνοχειλα της ασταματητα και αυτη ζητουσε κι αλλο μη σταματας.Στην πιπα ο πουτσος μου ειχε αναψει τοσσω που ανυπομονουσε να της σκισει το μουνι.Την πιανω και την στηνω στα τεσσερα βλεποντας θεα την κωλαρα της και τα ωραια μουνοχειλα της.Της το καρφωσα με δυναμη φωναζωντας θα σε σκισω μουναρε.Μετα απο το εντονο πισσωκολητο αλλαξαμε σταση και ανεβηκε απο πανω.Αρχισε να ιππευει το κονταρι μου σαν τελειως αναβατης ενω εγω τα ειχα δει ολα.Οταν ημουν ετοιμως να χυσω την σταματησα και ανεβηκα απο πανω της εγω να ειμαι ο κυριαρχος στο τελος που ειναι το καλυτερο.Την χτυπουσα ανελεητα και ειχαμε ιδρωσει και οι δυο μας μεχρι που εφτασε το τελος και εχυσα.Περασα καλα την ξαναγαμουσα ανετα αφου ηταν και φιλικη απεναντι μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2009
Όνομα κοπέλας
Δήμητρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού