Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περασα απο το μαγαζι αυτο και αντικρυσα μια κοπελα ψηλη,μαλλι μελι ως τον ωμο ονοματος νελλυ.Ο τσατσος ειπε ειναι απο βουλγαρια,και στο προγραμμα της περιλαμβανει τσιμπουκι χωρις προφυλακτικο και τελειωτικο, ελευθερα πιασιματα και γλυψιματα τιμη 20 ευρω.Μπαινω στο δωματιο και μετα απο λιγο περασε και αυτη.Μετα της συστασεις πιανει το πουτσοκεφαλο μου και αρχιζει το γλυψιμο και το ρουφηγμα χωρις σταματημο ενω εγω εγλυφα το μουνακι της που το ειχε κολησει πανω στο προσωπο μου.Ειχα γκαβλωσει παρα πολυ που ενιωθα οτι θα τελειωσο χωρις να το γευτο.Την σταματω βαζω προφυλακτικο και την γυριζω πισωκολητο οπου την κρατουσα απο τα βυζια της και της τον εβαζα ολω μεσα.Την σφυροκοπουσα οσω πιο δυνατα μπορουσα και αυτη συμετειχε χωρις σταματημο.Η ηδονη που ενιωθα ηταν πολυ ωραια, και λιγο πριν το τελος βγαζω το προφυλακτικο,και της τον εβαλα στο στομα οπου και τελειωσα ενω αυτη δεν αφησε ουτε μια σταγονα να παει χαμενη.Ωραια η νελλυ θα ξαναπαω.Δουλευει απο 10 πρωι εως 8 απογευμα οποιος μπορει ας παει να περασει καλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2009
Όνομα κοπέλας
Νέλυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού