Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινή τσαρκα στη φυλης με εκλεκτους συνοδοιπορους-τυπους της ηδονης!

Καταληξαμε στο 134 όπου εχει φιλοξενησει αστερακια αρκετες φορες!
Εκει η ευγενικη τσατσα μας παρουσιασε την σεξοβόμβα Αννουλα απο την Ρωσσια.
Ημουν με το 20αρικο ανα χειρας και το παρεδωσα ταχυστα στην τσατσα και μπηκα στο δωματιο.

Εν τω μεταξυ η αννουλα δεν αφηνε κανεναν να φυγει απο το σαλονι.Ειχε τον τροπο να τους μαγευει ολους με τις πουτανιες της.Να φανταστειτε οσο την περιμενα στο δωματιο,αυτη καταφερε με χουρό,ναζια,φιλια κτλ,να πεισει και εναν απο την εκλεκτη παρεα να περασει σε δωματιο,ενω αυτος ειχε ερθει μονο για παρεα στην τσαρκα!
Στο προκειμενο,ηρθε καποια στιγμη η Αννουλα για να ξεκινησουμε.

Η Αννουλα ειναι ξανθια ψηλη ρωσσιδα με ωραιο προσωπο,ομορφο λεπτο σωμα,τρομερη κωλαρα και ακομα πιο απιστευτα στητα βυζια με πανεμορφες θηλες!
μολις ξεκινησαμε,μερικα χαδια και φιλια και στη συνεχεια προφυλακτικο για τρομπονι.
Τον επαιρνε βαθια,αλλα με πονουσαν τα δοντια της,οπότε αυτο μου τα χαλαγε...
καθ'όλη τη διαρκεια οταν πηγαινα να ακουμπησω το προσωπο της ή το μουνι της με απετρεπε κρατωντας μου τα χερια καρφωμενα στο κρεβατι.
Στο σεξ επαιρνε πολυ ωραιες στασεις,αλλα ηταν ψυχρη και ηθελε να εχει αυτη τον ελεγχο.
Και στο τελος ενω δεν ειχε περασει και πολλη ωρα δυσανασχετησε και ενω της ζητησα να αλλαξουμε σταση για να τελειωσω,το αρνηθηκε πολυ ακομψα.

Και στον συνοδοιπορο που μπηκε μετα,ενω ηταν τρομερα υποσχομενη στο σαλονι,μεσα τον απογοητευσε,όπως μου ειπε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.263
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού