Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταρχήν θα πρέπει να ευχαριστήσω τον συναγωνιστή gamaomanoules που εξαιτίας του κατάλαβα ότι η Ναταλί δουλεύει τώρα απόγευμα. Τώρα σε απάντησή του: Ρε φιλαράκι με συγχωρείς, τι παραπάνω ήθελες με ένα εικοσάρικο; Να κάτσει η κοπέλα καμμιά βδομάδα να σου παπαριάσει τα αρχίδια από το γλείψιμο;
Η Ναταλί αυτή τη στιγμή είναι ένα από τα καλύτερα μιλφ που παίζουν στην περιοχή. Η Ναταλί, η Ανδριάννα, η Σόνια στην Αλκιβιάδου και η Μαρία η τρελοκοτσιδού, συναγωνίζονται για την πρ ωτιά, με κατά τη γνώμη μου πάντα, τη Ναταλί ΠΡΩΤΗ!!!
Γιατί;
Α. προσφέρει κουλουράκι με ένα τάληρο
Β. σε πιπώνει και σε κοιτάει καβλιάρικα στα ματια!!
Γ. Πιάνεις ότι γουστάρεις: κώλο, μουνί, βυζιά, το κορίτσι δεν λέει όχι σε τίποτα!
Δ. Γλείφει ορχιδέους υποδειγματικά, και κάνει μια από τις καλύτερες πίπες. Τώρα αν βάζει και λίγο 'δοντάκι', έ, τι να κάνουμε, δεν θα την παντρευτούμε κιόλας!
Ε. Τα παίρνει όλα στο στόμα στο τέλος...

Αν μου βρείτε σε όλα τα μπουρδέλα της περιοχής, γκόμενα με την εμφάνιση της Ναταλί, να κάνει όλα τούτα, πείτε μου κι εμένα να πάω ΤΩΡΑ εκεί!!
Ελπίζω να βοήθησα αρκετά τους συναγωνιστές.
Η κοπέλα μάγκες μου το τιμάει το εικοσάρικο, και θα την τιμάω κι εγώ δεόντως μαζί με τις υπόλοιπες καβλογκόμενες που προανέφερα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2009
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού