Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεψη πρωι.
Βλεπω στη Διδυμου μια Ευα 50αρα ξανθια,χοντρη,yeah right!
Ηταν να δοκιμασω την Αντριαννα μετα απο τοσες καλες κριτικες,η οποια ειναι επιεικως για συνταξιοδοτηση και συνεχισα στο διπλα,βγαινει η Ναταλι.
Ηθελα να τη καταχωρηση στο Ροστερ και επισημα,υστερα απο μερικες κριτικες που διαβασα.
(Η κριτικη του Πουτανγαμων ειναι παραπλανητικη.)

Ξανθο,με βαριεστημενο βλεμμα,μετρια εμφανιση με ακαποτο και κωλο για εξτρα.
Λογω επικειμενης βροχας και του "Δε γαμιεται" οταν εχεις καβλες περασα μεσα.
Ηρθε μετα απο κανα 10 λεπτο γιατι περιμενε να κλεισει και 2ο πελατη σε δωματιο.

Ξεκινησε μετριοτατη-ερασιτεχνικη πιπα με δοντι και γλυψιμο σταρχιδια με κοιταγμα στα ματια το οποιο εσωσε κυριολεκτικα την παρτιδα!!!
Ιεραποστολικη σταση με αρκετα στενο μουνακι και συμμετοχη ψευτικη για επιταχυνση της ολης διαδικασιας.
Στα 5 λεπτα συνολικα η ολη φαση και μολις πουχα γαμησει κανα 2 λεπτο δυσανασχετησε επειδη ποναγε και αρχισε να λεει οτι εχω μονο 10 λεπτα χρονο.
Το τελειωμα ηρθε με πιπα-μαλακια και κοιταγμα στα ματια,τα φλοκια τα απεφυγε εντεχνως και σταματησε να τον παιζει ενω οι σπασμοι ηταν σε εξελιξη!Οσοι τοχετε παθει ελπιζω να νιωθετε την ξενερα.

Τεσπα της ειπα οτι βιαζεται και αρχισε δικαιολογιες "εγω δουλευω με 10 λεπτα κτλ","εχω πολλους πελατες".
Η κοπελα δεν το εχει απλα η δεν το γουσταρει.
Θα κρατησω το τελειωμα μονο και τις ενιοτε ματιες που εριχνε οταν ρουφαγε τα παπαρια!

Μεχρι στιγμης η μονη που αξιζει σε εμφανιση και συμπεριφορα στη γειτονια αυτη,ειναι η Σονια (Αλκιβιαδου) ολες οι υπολοιπες πασχουν στο 1 απο τα 2.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2009
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Μέλος
Εγγραφή:
13 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού