Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακή μεσημέρι κατηφώριζα από τη Πλ. Βικτωρίας για τα "σπίτια" όπου και έριχνε ψιχάλες. Πολύ γρήγορα έγινε απίστευτη μπόρα, πλημυρίζοντας τους δρόμους. Σκέφτηκα να πάω στο σπίτι στη Διδύμου 18Α που δεν θα έχει κόσμο με τέτοια βροχή αφού ήδη η βροχή "με έκανε παπί". Πραγματικά το σαλόνι ήταν άδειο όπου ήρθε η Αντριάννα και τη ρώτησα να μου πεί για το πρόγραμμα για να "τα συμφωνίσουμε" πριν περάσω μέσα. Ωραίο milf περιποιημένη, ξανθιά, με πλούσιο στήθος (όπως μου αρέσει). Με ρώτησε αν είναι πρώτη φορά που την επισκέπτομαι. Της απάντησα ναι και μου είπε να χαλαρώσω, δε βιάζεται καθόλου, με πήρε στο δωμάτιο στο βάθος (απλό δωμάτιο με καθαριότητα αρκετά καλή) και αφού της έδωσα τα 20 € μου είπε να καθίσω δεν έχει άλλους πελάτες να βγάλω τα ρούχα με την ησυχία μου, και αν ήθελα να φτιάξει καφέ ή κάτι άλλο. Ποτέ άλλοτε σε σπίτι (αν και είμαι αρκετά παλιός και έχω κάνει "πολλά και διαφορετικά" στα σπίτια ως παλιός πελάτης) δεν είχα τόσο ζεστή φιλοξενία. Οταν μπήκε στο δωμάτιο άρχισε με χάδια παντού και γλυψιμο κάτω ακάποτο, εγώ δεν χώρταινα να παίζω τις βυζάρες της. Έκανε ό,τι στάση της ζήτησα, με άναψε τόσο πολύ που στό τέλος έγινα από τον ιδρώτα μούσκεμα-όπως ήταν και τα ρούχα μου από τη βροχή. Πήγε από μόνη της και μου έφερε πετσέτα και εκείνη κάθισε μαζί μου μέχρι να σκουπιστώ. Μάλιστα προσφέρθηκε να μου σκουπίσει εκείνη τη πλάτη μου καθώς κάναμε συζητησούλα για τη βροχή που έριχνε έξω κλπ. στο τέλος με ρωτάει που θα πάω μετά (και άλλες κοπέλες στις οποίες όμως είμαι παλιός πελάτης κουβεντιάζουμε έτσι για κανα 5λεπτο στη Ρεμούνδου και στην Αγ. Μελετίου). Εκείνη τη στιγμή γυρίζω και της λέω "δεν πάω πουθενά εδώ θα κάτσω". Έβαλε τα γέλια και αμέσως έβγαλα νέο 20άρι και της έδωσα (εξάλου στο σαλόνι δεν περίμενε κανένας πελάτης). Πήρε λοιπόν τη βρεγμένη από τον ιδρώτα πετσέτα και μου έφερε άλλη στεγνή από μέσα, και μου είπε να ετοιμαστώ για το δεύτερο γύρο. Με τη κουβεντούλα μάλιστα πέρασε η ώρα και "ανάκτησα" δυνάμεις. Όταν μπήκε μέσα , φιλιά παντού, υπέροχη πίπα, τι να βάζω χέρια παντού χωρίς αντιδράσεις, τι συμμετοχή σε όλες τις στάσεις. Τέλεια. Από τη δική μου εμπειρία η κοπέλα είναι από τις ευγενικότερες που υπάρχουν που για μένα είναι πολύ σημαντικό και γαμιέται αληθινά, και επίσης έκανε παραπάνω από τα προσυμφωνηθέντα όπου συνηθίζω κουβεντιάζω πριν μπώ στο δωμάτιο. (το ίδιο έσπευσαν καλοί συναγωνιστές να με συμβουλεύσουν να κανονίζω με τη κοπέλα από πριν, όταν είχα γράψει στις κριτικές για αυτά που πέρασα με την ΑΠΑΙΣΙΑ ΚΑΡΛΑ απο το Star Live strip show, που το "έπαιζε" diva, ψυχρή, και την αγένεια που είχε απέναντί μου χωρίς να γνωριζόμαστε ή να υπήρχε κάποια παρεξήγηση). Οταν έφυγα ευχαριστημένος από την Αντριάννα, είχε σταματήσει η μπόρα , ακόμα και τα ρούχα μου είχαν στεγνώσει εκεί που τα είχε απλώσει, και αναρωτιόμουν πόσες εκατοντάδες ευρώ πρέπει να πληρώσει κανείς για να κάτσει στο δωμάτιο ενός Studio για τόση ώρα. Τη συστήνω χωρίς καμία επιφύλαξη κάνοντας αναφορά σε αληθινή μου εμπειρία ( κάποιες κριτικές "μοιάζουν" σα να τις γράφουν από τά ίδια τα "σπίτια" και φαίνονται περισσότερο σαν διαφήμηση και όχι κριτική κάποιου συμπολεμιστή) και σίγουρα θα είμαι μόνιμος πελάτης. Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2009
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
601
Πόντοι:
2.077
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού