Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η εβδομάδα άρχισε με πρωϊνή επίσκεψη στην Ρουμάνα Μιχαέλα.
Δευτέρα 19-10-2009.
Γλυκό προσωπάκι, ξανθό κοντό μαλλί,φυσικά μέσου μεγέθους βυζιά,
μέτριος προς κακός κώλος και μερικά ψωμάκια στην περιφέρεια.
Βγαίνει χαμογελαστή στο σαλόνι για να σε περάσει στα ενδότερα.
20 ευρώ με ακάποτο.
Τα σεντόνια με χίλια τσακίσματα ενώ δεν είχαν εμφανή βρωμιά, φαίνονταν οτι κουβαλούσαν την βρωμιά των νυχτερινών πελατών αφού υπάρχει και μεταμεσονύχτια βάρδια.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!.ΑΛΛΑΧΤΕ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΡΕΕΕ!!!.Η ίδια κατάσταση με τα σεντόνια και στο δεύτερο δωμάτιο που μπήκα.
Τα κρεββάτια και στα δύο δωμάτια, όχι απλά τρίζουν,κάνουν παταγώδη θόρυβο!!!.
Υπάρχει νιπτήρας και πηχτό υγροσάπουνο και στα δύο δωμάτια.
Η τσατσά,μία καινούργια και όχι οι δύο γνωστές ευγενέστατες ηλικιωμένες κυρίες, ήταν τυπικά ευγενική.
Η Μιχαέλα είναι μια ευγενική κοπέλα που διατήρησε το χαμόγελό της και κατά την είσοδό της στο δωμάτιο ενώ εγώ είχα ξαπλώσει.
Άρπαξε κατ'ευθείαν τον πούτσο,αρχίζοντας μια μέτρια συνήθη υγρή πίπα χωρίς να βγάλει τα εσώρουχά της.
Της είπα εγώ να τα βγάλει και το έκανε ευχαρίστως.Και στη δεύτερη επίσκεψή μου, πάλι εγώ της είπα να βγάλει τα εσώρουχα.
Κάποιες ραγάδες-γραμμές στα βυζιά με ξενέρωσαν,προδίδοντας και αυτές μια ηλικία από 25 ετών και άνω.
Τίμησε τα αρχίδια και μετά η σκηνή της πίπας επαναλήφθηκε με μένα στα όρθια.Deep throat δεν έκανε παρόλο που της είπα 2-3 φορές.Στην προσπάθειά της για βαθύτερη πίπα κτυπάς στα δόντια της.
Καλό ρούφηγμα αρχιδιών μετά ηχητικών εφφέ.
Στήθηκε στην άκρη του κρεββατιού στα τέσσερα, προβάλλοντας μια αξιοπρόσεκτη θέα κωλομερίων και μουνιού.Καθαρό ξυρισμένο μουνί για άμεση στόχευση χωρίς να το κρύβει.
ΔΗΛΑΔΗ πήρε την σωστή από φυσικού της στάση που παίρνει κάθε γυναίκα για να γαμηθεί χωρίς τα δόλια γνωστά κόλπα "κόντρα λεκάνη" που αφήνουν τον πούτσο στάσιμο στο μουνί και ξενερώνουν τον πελάτη.
Όρθιος εγώ άρχισα τις διεισδύσεις και η Μιχαέλα φάνηκε οτι τό'χει:Σωστή αληθοφανής συμμετοχή χωρίς ψευδοφανείς υπερβολές.Απόλυτα συνεργασίμη και στις επόμενες στάσεις,απέδειξε οτι θέλει να ευχαριστήσει τον πελάτη.
Doggie style, πισωκολλητό και οι δύο πάνω στο κρεββάτι, ιεραποστολικό, πισωκολλητό στα όρθια στον τοίχο και πισωκολλητό στο κρεβάτι για το τέλος.
Χρόνος παραμονής Μιχαέλας στο δωμάτιο 12 λεπτά χωρίς δυσανασχέτιση.

Η επίσκεψη στην Μιχαέλα επαναλήφθηκε την Τετάρτη 21-10-2009 σε άλλο δωμάτιο επιβεβαιώνοντας πλήρως την πρώτη.
Αξίζει προσοχής.Όσο για μελλοντικές επισκέψεις; Με τα κρεβάτια αυτά;
Επιλέγεις στάσεις εκτός κρεβατιού και περιορίζεις αυτή που κάνει τον μεγαλύτερο θόρυβο:Ιεραποστολικό.
Το πάρκινγκ, αντικειμενικά πρέπει να βαθμολογείται με 3-4 αλλά λόγω μηχανής έβαλα 10.
Η τσατσά μου επανέλαβε οτι Μιρέλα ΔΕΝ υπάρχει.
Κάνουν λάθος οι παρακάτω συναγωνιστές και εννοούν την Μιχαέλα;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού