Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πηγα χτες το βραδυ κατα τις 3 τα ξημερωματα!!!το σπιτακι ηταν αδειο,βγαινει η τσατσα και μου λεει οτι η κοπελα ειναι καινουργια.καρμεν το ονομα της...εκεινη την ωρα βγαινει και το μωρο το οποιο ομολογουμενος ειναι πολυ ομορφο.αδυνατο γυρω στο 1,70 με πολυ ωραιο σωμα.παιρνω το προγραμμα των 50 ευρω που αντιστοιχει σε ακαποτο και μπαινω...μετα απο 2 λεπτα ερχεται και το καρμενακι και αφου μου κααθαριζε τον πεο για 2 λεπτα με ενα υγρο μαντηλακι μου τον πηρε στα ορθια...η πιπα της ηταν ηρεμη στην αρχη και μετα γινοταν ολο και πιο εντονη,πολυ καλη μπορω να πω.αφου μου τον εκανε καγγελο ξαπλωσε και πηγα απο πανω της. η συμμετοχη της πολυ καλη και λιγο πριν τελειωσω της λεω να γυρισει στα 4.γυρναει ανασκελα λοιπον βαζει τα ποδια της αναμεσα στα δικα μου και εχει το πραγματικα υπεροχο κωλαρακι της ελαφρα ανασηκωμενο...αφου της το εβαλα ξαπλωσε τελειως(πραγμα που μου αρεσει παρα πολυ)και αρχισα το σφυροκοπημα μεχρι που τελειωσα...τα αξιζει τα λεφτα της η κοπελα και θα την ξανατιμησω...στην διαθεση συμμετοχη θα εβαζα παραπανω αλλα ως νεος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού