Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απο μακρά αναμονή απο το καλοκαίρι οπότε και την είχε κάνει, ξαναεπισκέφτηκα τη Βερόνικα... Είχα ενημερωθεί απο το φόρουμ ότι έχει επιστρέψει οπότε πήγα κατευθείαν συστημένος εκεί...!! Ήταν καθημερινή οπότε δεν είχε ιδιαίτερο κόσμο, αν και ήμουν τρίτος στη σειρά...
Έσκασα το κλασσικό 40άρι για το "απλό" της Βερονικας (τι απλό, αυτό ήταν διπλό)και μπηκαααα... Μετά απο λίγο (εντάξει δεν ήταν και πολύ λίγο) η Βερονικα ήρθς στο δωμάτιο... Αγκαλιές, φιλιά, λες και είμασταν φίλοι απο το στρατό...!! Πάντα προσιτό και ευχάριστο αυτό το κορίτσι... Χαμόγελο
Μετα απο λίγη κουβεντούλα μπήκαμε στο ψητό... Τρίφτηκε, χαϊδεύτηκε, εισέπραξα τα φιλάκια μου και έπειτα άρχισε την πίπα... Κλάσσικη Βερόνικα, σαν να μην έλειψε καθόλου... Ήταν ορεξάτη και με τρέλανε... οπότε άρχισα να σκέφτομαι τον ΠΑΟΚ για να μην χύσω απο την πίπα και ξεφτιλιστώ...!! Μετά ανέβηκε απο πάνω και άρχισε την ιππασία μέχρι που την έβαλα κάτω και μου άνοιξε διάπλατα τα ατελείωτα πόδια της και έτσι πολύ απλά με έβαλε γκόλ και κατέθεσα ότι είχα και δεν είχα...
Βερόνικα = value for money... Χαλαρά...!!
Θα έβαζα 10 στην "Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας" αλλα η μέγιστη βαθμολογίαπου μπορούσα να της; βάλω ήταν 7...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 18, 2009
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
arisk
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
93
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού