Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετα απ αυτά που είχα ακουσει λοιπόν πήγα και εγω να "δοκιμασω" την Βανέσσα στις 28/12 γυρω στις 10.00 μμ
Ο τσατσός πολυ ευγενικός και γενικά ο χώρος αρκετά καλός όπως έχουν πει και άλλοι φιλοι.
Ημασταν 2 στην αναμονη και μετα τον πρωτο που τον πηγε ο τσατσος στο δωμάτιο πηγε και μενα σε διπλανο.
Ετσι ακουσα τη βανεσσα να πηγαινει πρωτα διπλα και μετά να την ακουσω να φωναζει, μου φανηκε αρκετά προσποιητές
οι φωνές αλλα λεω μπορει να ειναι ιδεα μου. Μετα απο 5 λεπτα ΑΚΡΙΒΩΣ ανοιγει την πορτα του δικου μου δωματιου,
με μια μουρη κατεβασμενη (καμμια σχεση με κεινη που είχε όταν βγηκε στο σαλονι), κραταγε ενα μπουκαλακι με αντισηπτικο
υγρο που αφου εβαλε στα χερια της το πεταξε στο κρεβατι με τοση δυναμη που έπεσε κατω (και εκεί εμεινε και μετα που εφυγε)
και χωρις να βγαλει σουτιεν αρχισε να κανει πιπα, με τα ποδια της πολυ μακρια ωστε με δυσκολια να μπορω να την πιανω, και οταν επιασα λιγο το μουνι της με μια κινηση με απεφυγε, μετα απο 1 λεπτο με ρωτησε πως θέλω και ανεβηκε πανω μου .
Με την ιδια στριφνη μουρη και τις προσποιητές φωνές που ακουγα και πριν τοσο πολυ που ενω ημουν μια χαρα με εκανε να χαλαστω.Τη ρωτησα αν εχει κατι, αν εχει νευρα και μου λεει αν εχω νευρα δε φανταζεσαι τι κανω. Της ειπα να γυρισει πισω για να προσπαθησω παλι, πραγμα που εκανε αλλα και παλι ειχε αυτην την απροθυμια και τη βιασυνη και προκειμενου να χαλαστω παραπανω σταματησα και την εδιωξα. Για μενα προσωπικα , ισως ετυχα σε λαθος στιγμη, ηταν χασιμο και χρονου και χρημάτων.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2007
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Deadpool669
Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
48
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού