Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη 28-12-2007 και ώρα 13:30

Μελαχρινή κοντούλα με μαύρα κοντά μαλλιά Αλεξάνδρα μου είπε. Τέτοιο πέταμα 20€ δεν μου έχει ξανατύχει ή τέλος πάντων από τα χειρότερα, πού μου έχουν τύχει ποτέ.

Η κοπέλα όμορφη δεν λέω, αλλά μέχρι εκεί. Με το που μπαίνει στο δωμάτιο είχε την καπότα στο χέρι, μην ακουμπάς καθόλου λέει, και πραγματικά μόλις καταλάβε ότι την ακούμπησα φώναξε (όχι δυνατά) Μού φόρεσε το προφυλακτικό αμέσως, και για μια στιγμή σκέφθηκα να της πώ να εξαφανισθεί εκείνη την στιγμή αλλά αποφάσισα να δώ που θα το πάει. Τσιμπούκι ? ρωτάει, ναι της απαντάω, πρώτη φορά είδα να παίρνουν πίπα έτσι. Τη ρώτησα από πού είναι Τσεχία λέει, εγώ πάντως για γύφτισσα η Τουρκάλα την έκοψα. Στο γαμήσι καλό στήσιμο στά τέσσερα και ωραία θέα το κωλαράκι της. Συμμετοχη εννοείται μηδέν τελείωνε και τα λοιπά (αλλά αυτό δεν με ενοχλεί γιατί ένοιωθα σαν τιμωρός του κακού) Αυτό όμως που μου την έσπασε ήταν η βαζελίνη που χωρίς υπερβολή την ώρα που γάμαγα έβλεπα την καπότα που είχε χτίσει παχύ στρώμα βαζελίνης πάνω έτσι όπως μπαινόβγαινε. Με τόση βαζελίνη τι να τιμωρήσης?. Οποιος μπεί παρασυρόμενος από τον θεσπέσιο κώλο μάγκες, έκλαψε τα λεφτά του. Σε πέντε λεπτά είχα τελειώσει οπού έφυγε φυσικά αμίλητη. Αίσχος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2007
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
58
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού