Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 228 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
καινουρια λατινοκοπελα και αυτη στην πιατσα.
την πετυχα πρωτη φορα στην απογευματινη βαρδια στο φυλ.56, αλλη μια στο φυλ.86 οροφο (σαν Άντζελα), οπου εγινε ενα απαραδεκτο σκηνικο με την τσατσα να μπαίνει στο δωματιο, ενώ ήταν ακόμα μέσα και εφυγα στα καπακια.
προσφατα την πετυχα στην 3η βαρδια στο φωκαιας 27 υπογειο.
την εχω παρει 2 φορες με υπερακυρες εντυπωσεις.
η πρωτη ηταν στο φυλ.56 και η δευτερη στο φωκαιας 27 υπογειο.

μετριου αναστηματος, μαλλια μεχρι ωμους καστανα, πιτσιρικα με ωραια φατσα, μικρο βυζι, αδυνατο σωμα, νορμαλ κωλο και οχι τουρλωτο οπως τα κλασσικα λατινοειδη παραδοξως, οκ ποδια και πολυ ωραια σετ εσωρουχων καθε φορα, τα οποια ηταν και η ωθηση να μπω μεσα.
σαλονι τιποτα το ιδιαιτερο έως αδιάφορο, απλα ειναι ωραια, φρέσκια και φοραει και αναλογα εσωρουχα οπως ειπα, άρα άμα είσαι σε ανάλογη φασουλα μπαινεις για δοκιμη, παρολο που φαινεται ψιλοακυρη.
επίσης έχει διάσπαρτα τατουάζ σε όλο της το κορμί με χαρακτηριστικά ένα κάθετο σε όλη τη ραχοκοκαλιά και ένα ανάμεσα στα βυζιά της.

εισοδος στο δωματιο και 0 μπαλαμουτι κλασσικα. κατι πηγα να πιασω και να χαϊδεψω αλλα ματαια.
παγοκολωνα, επομενως παμε για το τυπικο ξεφορτωμα και να προχωρησουμε για αλλα μερη.
περασμα προφυλαξης σε πεσμενο καβλι υπερκλασσικα και υπερακυρη πιπα ακόμα πιο υπερκλασσικα, μιας και δεν το κατεχει με τιποτα. κινησεις αγαρμπες και χρηση χεριου ακομα πιο αγαρμπη. την αφησα να δω μπας και γινει καμια αλλαγη, αλλα δεν. προσπαθησα για καθοδηγηση καπως αλλα και αυτη πηγε τοιχο, μιας και δεν υπαρχει συνενοηση.
γαμω τα καρτελ σας πουσταραδες.
δερμα ακυρο ψιλοσαγρε για την ηλικία της και μερη του σωματος αξυριστα, οπως ποδια και μουνι (περίμενε για πιο μετά).
μιλαμε για φουλ ξενερα, κριμα για την ομορφια της και απορω πως κρατηθηκα μηπως τη διωξω και παλι.
λεω παλι, γιατι τωρα κανω κριτικη για την 2η φορα.
στην 1η την εδιωξα μιας και δε μου σηκωθηκε σχεδον καθολου και μετα απο αρκετη προσπαθεια να την πηδηξω εστω με μισο πουλι, την εδιωξα ιδρωκοπημενος ασκοπως.

επιστροφη στο τωρα ξανα λοιπον.
αφου ειδα και παλι οτι δε θα γινοταν δουλιτσα, το πήγα κάπως πιο πεισματικα, γιατι δεν ηθελα να τη ξαναδιωξω.
της λεω για σεξ με πρωτη και καμια αλλη σταση σε ντογκυ μπας και χυσω τουλαχιστον.
στηνεται και ξεκιναει στα καπακια ενα τουερκ, λες και ειμαι κανα 15αχρονο που καβλωνει με αυτες τις μαλακιες.
της πιανω τον κωλο, την πιεζω και την σταματαω αισθητα.
το κοβει αμεσα και στηνεται καπως σχετικα καλα θα ελεγα.
μπαινω χαλαρος και μελατος και ξεκιναω την προσπαθεια και το εργατιλικι.
η ξενερα απο ολη την κατασταση να μη με βοηθαει και εχω αρχισει ηδη να ζεσταινομαι απο την κινηση του μέσα έξω.
σε καποια φαση οταν γινομαι μετριος απο στυση, ξεκιναει τις κραυγες και να ακουμπαει τον τοιχο απεναντι για αντισταση, ωστε να μη γινεται μακρια η διαδρομη που τον τρωει.
εκει καπως ξεκινησα να καβλωνω και να δινω ψιλοπονο, ωσπου με εκοψε ξεφυσοντας.
συνενοηση οπως ειπα 0 και προσπαθουσαμε να βρουμε τη μεση λυση για να τελειωνουμε.
ξαναμπαινω και παω λιγο πιο σιγα, αλλα τωρα ειχα μια καλη σχετικα στυση και ξεκινησα λιγο πιο γρηγορο και έντονο ρυθμο μπας και καταφερω και χυσω.
ξεκινησε το ζορι, οι κραυγες, τα φινις και στα καπακια χτυπαει και η πορτα.
ξεκινησα ακομα πιο γρηγορα για να τελειωνω γραπωνοντας την, ωστε μη μου χαλασει τη στιγμη και μετα απο καμποσα λεπτα καταφερα και εχυσα εντος καποτιδιου.
να πω εδω επισης οτι ειχε και αξυριστες τριχες στο μουνι οι οποιες με ενοχλουσαν στα αρχιδια οταν χτυπαγαν πανω του στην ένταση.

επεσε μπρουμυτα ξεφυσωντας παλι, αλλα τι να της ελεγα... οτι καλυτερα να φυγεις γιατι δεν το εχεις ?
παπαρια, θα ήταν τσαμπα κοπος.
χαιρετουρες στη νοηματική, μπαη μπαη, καθαριστικα και αντε γεια.

για να κλεισω
1) δυστυχως μπηκα στο πιο ακυρο δωματιο απο θεμα χωρου, το μεσα δεξια, που είναι σαν κουτί προκάτ.
απλα απαραδεκτο χωρις παραπανω σαλτσα. είχε και φως στο φουλ λες και κάναμε ανάκριση... αλλά ήμουν ο 1ος (αδειο καλαθακι).
2) η τσατσα χτυπησε πορτα αλλα αρκετα μετα, επομενως δικαιολογειται καπως.
3) η αντζυ/εντζυ, που καμια σχεση δεν εχει με το υπερμουνο εντζυ του φυλης 72 υπογειο τώρα (φωκαιας 27 σκαλακια πιο παλια), ειναι μια πιτσιρικα λατινα που δε ξερει τιποτα απολυτως στο θεμα του σεξ η' αν ξερει, δεν το βγαζει.
επισης ειναι ατιμελητη πραγμα πολυ φαουλ, δε βγαζει καμια καβλα, εχει μηδενικη συμμετοχη και γενικως δεν κανει για τιποτα.
κριμα η ομορφια και η νιοτη της, μου ειπε οτι ειναι 20, αλλά μη σας ξεγελάσει το παρουσιαστικό της.
από μένα είναι όχι με κεφαλαία, δηλαδη ΟΧΙ !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
papaphilips
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
106
Likes:
49.239
Πόντοι:
21.661
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Dstrict, FAT BASTARD και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2024
Αδερφέ το ότι πήγες, ρισκάρισες και έφαγες φόλα το καταλαβαίνω. Συμβαίνει στον καθένα και δυστυχώς δεν αποφεύγεται.
Το ότι ξαναπήγες όμως...ποιος ο λόγος?
11 Ιουνίου, 2024
@Μήτσος Μπάμπολας ξαναδιαβασε
11 Ιουνίου, 2024
Εγώ δεν καταλαβαίνω, αφού πήγες μία φορά και ήταν άκυρη, δεν μπορούσες να λειτουργήσεις και την έδιωξες γιατί ξαναπήγες?
11 Ιουνίου, 2024
αφου δεν καταλαβαινεις δεν πειραζει ρε μαν, ολα καλα. Έτσι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4