Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 243 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τζούλια λοιπόν κοπέλα λεπτή μαυρομαλλα ηλικία 21 μου είπε της είπα 24 και είπε ωραια ξαπλώσαμε μου πήρε μια πίπα με προφυλακτικό μετά σεξ απο πάνω μου αυτή μπαινοβγαινε ωραία το πέος μου μέσα έξω μετά στα 4 και μετά ιεραποστολικό μετά ξαπλώσαμε στο κρεβάτι γυμνοί και οι 2 και τον έπαιξα και έχυσα πολύ,μου είπε να σκουπίσω το κρεβάτι και της είπα εντάξει και πήρα χαρτί και το έκανα,καλή ήταν γλυκια κοπέλα ίσως τη ξαναπάρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
474
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Johnny Red2, ΣΠΥΡΟΣΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2024
Γιατί τον έπαιξες αφού πλήρωσες;
review reaction 3 papaphilips
15 Μαΐου, 2024
@kiriakoboy γιατί δε μπόρεσα να χύσω αλλιώς με τη κοπέλα.Με μερικές κατάφερα και έχω χύσει μέσα τους με τη συγκεκριμένη δε μπόρεσα.
15 Μαΐου, 2024
Γιατί όμως της βάζεις 4/10 αφου λες καλά πέρασες,γλυκιά κοπέλα;
Μπορείς να βάλεις ώς 7 ως νέο μέλος...αυτό δε σημαίνει ότι το 7άρι σου μετράει για άριστα.

Τώρα το γιατί έχυσες/σκούπισες το κρεββάτι και το ανακοινώνεις κιόλας, τι να πώ ντάξει προσθέτεις στην καλτίλα του μπου ξέρωγω.
review reaction 3 giorgiodelafuentes2
15 Μαΐου, 2024
@kiriakoboy
για να μην την πνιξει με τα χυσια του Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 Filislover
15 Μαΐου, 2024
@kiriakoboy

'ντάξει, μπορεί να αερογάμησε ο άνθρωπος και να μην τέλειωνε μέσα, συμβαίνει καμιά φορά με τα εργαζόμενα κορίτσια.
review reaction 1 Filislover
16 Μαΐου, 2024
Johnstef Απλά ποναγε έλεγε και δε μπόρεσα να γαμησω όπως θέλω ώστε να χύσω μέσα.
16 Μαΐου, 2024
Dstrict ναι νόμιζα 7 είναι 7 και όχι το άριστα λάθος μου επίσης λεπτομέρια το ότι έχυσα και πήγαν στα σεντόνια ήταν μια ασήμαντη λεπτομέρεια.
16 Μαΐου, 2024
papaphilips ρε μλκ με μερικά κορίτσια του χώρου αερογαμας γιατί δε σε αφήνουν να πηγαινεις με το τέμπο που θέλεις άρα και δε μπορείς να χυσεις μέσα,ρωτα με Μιχαέλα τι χυσιματα μέσα της στο 5 λεπτό ρίχνω να δεις,επειδή εσύ παπαφιλιπε χύνεις με όλες στο 5 λεπτό λες και είσαι 15 χρόνο και επειδή έχεις πρόωρη εκσπερμάτιση δε σου φταίω εγώ.
16 Μαΐου, 2024
βρε ηλιθιε24 την πλακωσες την κοπελιτσα με την κοιλουμπα σου και ήθελε να σε διώξει άρον άρον.
τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεις?
16 Μαΐου, 2024
papaphilips Ούτε καν αυτη και στα 4 πονούσε μου έλεγε,πες ότι ιεραποστολικό δε ήθελε να πάω με το τέμπο μου γιατί είμαι βαρύς αλλά στα 4?εκεί δε τη πλακωσα καθόλου μαλακίες λες ίσα ίσα που φάνηκε να με συμπαθεί το κορίτσι.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10