Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από πολύ καιρό πήγα στην γιαγιά Ντιάνα...
Πάνω από 60 χρονών πια, γηρασμένη, σέρνει το ένα πόδι, αλλά είναι στις επάλξεις του sex, έτοιμη να εξυπηρετήσει τον κάθε παρακμιακό χύστη...
Πρέπει να σημειώσω πάντως ότι είναι από τις κυκλοθυμικές Ρωσίδες (οι περισσότερες είναι λόγω επαγγέλματος)... Δεν ξέρεις τι θα την πειράξει στα λεγόμενά σου και θα την κάνει να στραβώσει... Γι' αυτό καλύτερα τα τυπικά μόνο...
Εκτελεί και χρέη υπηρεσίας, οπότε έπρεπε να περιμένω να τελειώσει ο πελάτης που είχε για να μου ανοίξει την μικρή πόρτα του υπογείου με το κουδουνάκι...
Μου άνοιξε και την ρώτησα αν στο πρόγραμμα που κάνει έβαλε και τον κώλο (τον είχε κόψει λόγω ζημιάς που έπαθε με προικισμένο, βίαιο - απρόσεκτο πελάτη)...
Πλήρωσα, μπήκα στο δωμάτιο και περίμενα κοιτάζοντας αδιάφορα μια τσόντα που έπαιζε στην τηλεόραση...
Ενώ μου ήταν πεσμένη (παρ' όλο που έβλεπα τσόντα), μόλις μπήκε η Ντιάνα, μου έγινε κάγκελο...
Της είπα πόσο καβλωμένος είμαι με το έκφυλο παρουσιαστικό της και πόσες μαλακίες έχω τραβήξει σκεπτόμενος τον κώλο της, ενώ αυτή ξάπλωσε δίπλα μου...
Με ρώτησε αν θέλω τσιμπούκι με ή χωρίς καπότα και εγώ της είπα χωρίς...
Άρχισε ένα τσιμπούκι με γλύψιμο στην βάλανο και κατά μήκος του πούτσου σαν να παίζει πνευστό, αντάξιο τέκνο της Ρωσικής σχολής...
Μετά με ρώτησε αν θέλω κώλο και αφού της είπα ότι γιαυτό είχα πάει, έβαλε κρέμα στον κώλο της και μου φόρεσε προφυλακτικό...
Την γάμησα λίγο από μπροστά στο γέρικο μουνάκι της (εγώ από πάνω, αυτή ανάσκελα) και μετά ήρθε η ώρα να την σοδομίσω...
Στήθηκε στα τέσσερα και εγώ έσπρωξα την πούτσα μου στον κώλο της, που μπήκε χωρίς δυσκολία...
Έδειξε να ζορίζεται κάπως και η αίσθηση της σούφρας της, που ήταν στενή (ίσως βοήθησε και η μικρή αποχή), όπως πάντα, μου πρόσφερε μεγάλη ηδονή...
Μετά από λίγα λεπτά, έχυσα στην σούφρα της (με καπότα εννοείται)...
Βγάζοντας την καπότα, δεν πρόσεξα και αρκετά ψωλοχύματα έπεσαν στο σεντόνι...
Μου έκανε την παρατήρηση (δικαιολογημένα), λέγοντάς μου ότι τώρα θα πρέπει να αλλάξει σεντόνι και αν το κάνει αυτό για κάθε πελάτη χάθηκε...
Της ζήτησα συγγνώμη και σκούπισα όσο μπορούσα τα ψωλοχύματα και τους λεκέδες που άφησαν...
Έφυγε πρώτη αφού με χαιρέτησε και εγώ άρχισα να ντύνομαι...
Βγαίνοντας την χαιρέτησα, ευχαριστώντας την για τον επαγγελματισμό της...
Έξω είχε τελειώσει μια διαδήλωση που είχε αρχίσει υπέρ της Παλαιστίνης στην πλατεία Βικτωρίας (την είχα δει ενώ πήγαινα στην Ντιάνα)...
Καλά γαμήσια και καλά να περνάτε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DAMDIM100
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
3.067
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimi7064i, ΣΠΥΡΟΣΣ, Bonecrusher και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2024
χαχα είχες να πας ένα χρόνο και της είπες πόσες μαλακίες τράβαγες για τον κώλο της, πώς να μη στραβώσει σου λέει ή με δουλεύει ή φυλακή ήτανε...
review reaction 3 DAMDIM100
18 Μαΐου, 2024
Όχι, τράβαγα μαλακία για τον κώλο της πραγματικά... Δεν το είπα για να την εντυπωσιάσω... Και μόλις μπήκε μου έγινε κάγκελο πραγματικά...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2