Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τσάρκα στο μετάξυ για πρώτη κ τελευταία φορά με τον δοκιμαστή μου. Ήμουν φυλής κ έλειπε το Εμιλάκι μου, μπήκα στην ημερήσια ενημέρωση κ παρασύρθηκα από καυλωτική ανάρτηση για τη Λίνα.
Ήρεμος χώρος κ σχετικά καθαρός για δεδομένα μεταξουργείου. Η τσά μας παρουσίασε τη Λίνα η οποία ήταν παγερή κ αμίλητη. "Η κοπέλα δεν κάνει 69, δεν δέχεται φιλιά ούτε στο πρόσωπο, ούτε στο στήθος, normal sex" αποκρίθηκε η ευγενική κυρία. Σκέφτηκα ότι μπορεί να είναι έτσι λιγομίλητη κ κομπλαρισμένη κ να την κάνεις ότι θες, αλλά φοβόμουν κ μήπως είναι ξινή. Αρκετά skinny, petite και ωραία εμφάνιση πολύ. Δίνω το 10άρικο στην κυρία κ προχωρώ.
- "Πρώτα σε εμένα, μετά στο φίλο μου" της εξηγώ.
- "Όπως είπαμε, δεν κάνει 69, δεν δέχεται φιλιά ούτε στο πρόσωπο, ούτε στο στήθος, normal sex" επανέλαβε.
- "Κανένα πρόβλημα".
Περίμενα στο δωμάτιο αρκετή ώρα, νομίζοντας ότι μπήκε πρώτα στο δοκιμαστή. Μετά από αρκετή ώρα μπήκε μέσα. "Γειά σου" της λέω δυνατά κ χαμογελαστά. Η κοπέλα προχώρησε αμίλητη κ πήγε πάνω από τα σκουπίδια να ανοίξει την καπότα. Κατάλαβα ότι δε θέλει κ πολλά πολλά οπότε ξάπλωσα κ περίμενα. Μου πέρασε το πλαστικό κ ξεκίνησε μία παντελώς αδιάφορη κ από αγγαρεία πίπα. Σταμάτησε μόνη της. Σηκώθηκε πήγε στο νιπτήρα κ έφτυσε. Ξανά ήρθε, έβγαλε τα εσώρουχα, ξάπλωσε, έβαλε τίγκα λιπαντικό, το οποίο συνέχισε να κρατάει στα χέρια της καθ όλη τη διάρκεια της διαδικασίας κ περίμενε ακίνητη σαν άγαλμα κ κοιτώντας αλλού. Έπιασα την τσαπού κ την έχωσα μέσα χλατσί. Γλίστρα στο τέρμα. Άρχισα να γαμάω κ να φαντασιώνομαι τις αδύνατες πατούσες στα μούτρα μου. Φορούσε κάτι παντοφλάκια με φούντες κ τα δαχτυλάκια της φαινόντουσαν όμορφα κ καθαρά. Πήγα να χύσω. Δε γίνεται να μείνω με τη φαντασίωση όμως. "Θα μου φέρεις τα πόδια σου μπροστά;" Είπε κάτι ακαταλαβίστικο σε μία γλώσσα που έμοιαζε με ρώσικα. "Can you bring your feet in front of my face?" ξανά είπα. Αυτή έλεγε τα δικά της. Πιάνω τα πόδια τα φέρνω αριστερά δεξιά, πάω να βγάλω τις παντόφλες κ αρχίζει να φωνάζει. Αφήνω τα πόδια κ συνεχίζω να γαμάω αποστειρωμένα κ ξενερωμένα. Η κοπέλα βρωμούσε πολύ, ειδικά οι μασχάλες της. Ζορίστηκα κ κάπως έτσι έχυσα για να τελειώνω αφού ξενέρωσα παντελώς.
Μόλις σηκώθηκα μου έδειχνε την καπότα κ κάτι έλεγε πάλι στη γλώσσα της. Η κοπέλα όπως καταλάβατε δεν καταλάβαινε γρι από αγγλικά ή ελληνικά. Της κάνω σήμα bingo κ πάω προς τα σκουπίδια να τη βγάλω κ να την πετάξω. Το ότι την ένοιαξε αν τελείωσα με παραξένεψε, αφού σε όλη τη διάρκεια ήταν αηδιασμένη από τον εαυτό της κ τη ζωή της, πλήρως αμέτοχη, κοιτώντας στο πλάι ανέκφραστη σαν πτώμα.
Ήρθα σπίτι, να δω μπάλα, να τζογάρω, να φάω ένα μπέργκερ κ το βράδυ θα ξανά πάω φυλής να βρω το στανταράκι μου για 3η φορά.
Τα φιλιά μου, καλή συνέχεια σε όλους τους παιχταράδες!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 24, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Λεωνίδας!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
513
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, luchnik, makao και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2024
Sorry for my lack of Greek: I had the same experience, except because she was rushing so much she did not apply the condom properly and it came off and was in her pussy! I do not know how long it was off, she freaked out and stormed out of the room, I washed my cock in the sink as normal, in 2 weeks I will get tested for STI.

Apparently she is going back to Moldova soon permanently, good riddance!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1