Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεσημέρι Δευτέρας και μπαίνω στο κάτω "σπίτι". Σαν χώρος θα το έλεγα γενικά περιποιημένος και καθαρός. Χαμηλός φωτισμός με ανάλογα φωτορυθμικά, μουσική ραδιοφώνου με ξένα hits από μικρά ηχεία που βρίσκονται σε κάθε γωνιά (ακόμα και στα δωμάτια), άνετο καθιστικό και τηλεοράσεις παντού με προβολή σκληρού πορνό. Η τσατσά δεν έκανε αναλυτική παρουσίαση, σαν να βαριόταν. Η Ελένη πρόκειται για milf (άνω των 50) ανατολικού μπλοκ, ξανθιά, μεγάλα στήθη και με κοιλίτσα. Το δωμάτιο καθαρό, TV, ηχεία, νιπτήρας με σαπούνι, απολυμαντικό και μικρή ντουζιέρα. Η Ελένη πρόκειται για μια υπέροχη γυναίκα, χαμογελαστή, ευγενική, ομιλητική, που προσπαθεί να σε κάνει να αισθανθείς άνετα. Στα προκαταρκτικά τώρα, με χάιδευε απαλά, εγλυφε με τα χείλη της του όρχεις μου, τριβόταν πάνω μου ενώ αυτή ήταν στα 4 (φορώντας μόνο την κιλότα της) και εγώ ανάσκελα. Στοματικό με καπότα (δεν ζήτησα χωρίς) και δυστυχώς δεν μπόρεσα να κρατηθώ (έχω πολύ καιρό αποχής). Της είπα ότι την επόμενη φορά θα μπορέσω να αξιοποιήσω όλο το χρόνο και να γίνει κανονικά η "δουλειά" . Αυτή προσπάθησε να με κάνει να αισθανθώ καλά και μου έπιασε κουβέντα..."παίζει ρόλο το άγχος" - "είχαν μαζευτεί πολλά" - "και σε μένα συμβαίνει". Χαιρετηθήκαμε και της είπα ότι κάποια στιγμή θα ξαναπεράσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Yatoputso, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2024
Ακόμη είναι στις επάλξεις η γνωστή παλαιόθεν Έλενα; καλό μιλφ και σωστή επαγγελματίας, προσφέρει ηδονή.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1