Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με αυτα και με τ αλλα ειπα να παω κι εγω να επισκεφθω την Ναταλι αφου πρωτα εφαγα ακυρο απο το ακριβως απο πανω οταν ζητησα ποδολαγνεια.
περιμενα λιγο στο σαλονι και ξαφνικα ξεπροβαλει η Ναταλι. μια πραγματικα πολυ ομορφη κοπελα με ωραια χαρακτηριστικα, ωραιο σωμα και το καλυτερο απ ολα ωραια και περιποιημενα ποδια. ρωτησα εαν επιτρεπει παιχνιδια με τα ποδια της, πηρα θετικη απαντηση και περναω στο δωματιο. με το που ηρθε δεν χασαμε χρονο της περιποιηθηκα τις πατουσες της. η καλυτερη μου να μ εχει ξαπλωμενο ανασκελα να της γλυφω τα πελματα και τα δαχτυλα κι εκεινη να μου τα τριβει στο προσωπο και να μου τα δινει στο στομα να τα απολαυσω. συνεχισαμε με ιεραποστολικο και τις πατουσες της στο προσωπο μου. εννοειται οτι θα ξανατιμηθει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
288
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Tsoupakampras, giorgiodelafuentes2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2024
Μύριζαν καθόλου;
review reaction 3 papaphilips
22 Απριλίου, 2024
Δεν είσαι αντικειμενικός.
"Πραγματικά πολυ όμορφη" δεν ειναι η Ναταλί οπως δεν ειναι και κοπέλα αλλα μια ώριμη γυναίκα.
Μη θέσεις θεμα γούστου οτι εσυ ετσι θεωρείς την πολύ όμορφη, δεν αφορά κανεναν αυτό.
review reaction 6 review reaction 1 Johnstef, Tsoupakampras, dimi7064i
22 Απριλίου, 2024
@DmtrsxXx εμενα αυτη ειναι η κριτικη μου για την Ναταλι
@Reuzel δεν μυριζαν καθολου ηταν πεντακαθαρα
review reaction 1 review reaction 3 Johnstef, papaphilips
23 Απριλίου, 2024
@darkdemon83 ναι οκ αυτη ειναι η κριτικη σου, δεν την εγραψες για παρτη σου αλλα για να την διαβασουν και αλλοι, παραπλανεις κοσμο, εκτος αμα εισαι κανας αγαπητικος της οποτε ειναι ανιατη η ασθενεια σου και δεν ξοδευω αλλο απο το χρονο μου.
review reaction 1 Tsoupakampras
23 Απριλίου, 2024
@DmtrsxXx ο καθενας την αποψη του. καλη καρδια
24 Απριλίου, 2024
Κρίμα darkdemon83
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6