Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο στόχος είχε κλειδώσει Ιρίνα,
Την ξέρετε καυλάκι ζωγραφιστό
Κατεβαίνω κατά της 11 ο οίκος ακόμα κλειστός με αναμονή δυο άτομα περιμένω κανά δεκάλεπτο και σκάει το κουκλάκι το έφερε ο νταβας. Περνάω τρίτος μετά από λίγο έρχεται η Ιρίνα δωμάτιο αρχίζουμε με χαμουρεμα στα όρθια φόραγε ένα σέξι μαυρο κορμάκι τα γλωσοφιλα δεν αργισαν να έρθουν την πεταω στο κρεβάτι και την αρχίζω σε ένα γλυφωμουνι σπέσιαλ έδειχνε να το απολαμβάνει πολύ φενοταν από τα βογγιτα σε μια στιγμή αρχίζει σε κάτι σπασμούς και γεμίζει το στόμα μου υγρά τα γλωσσοφιλα έγιναν ακόμη πιο παθιασμένα περασμα καποτας σηκώνομαι όρθιος πανω στο κρεβάτι και αρχίζει ένα απολαυστικό βαθυ και υγρό τσιμπουκι η καυλα είχε χτυπήσει κόκκινο, την άφησα κανά πεντάλεπτο να το ευχαριστηθώ καλά σε μια στιγμή καταλαβαίνω ότι πλησιάζει το τέλος και σκέφτομαι ότι πρέπει να γαμήσω και το λαχταριστό της γατάκι στήνεται στά τέσσερα παει να βάλει κρέμα και της λέω ότι το σάλιο ειναι καλύτερο ξανασαλιωνω το μουνακι της με ενα περασμα και από την κωλοτρυπίδα της , εκεί ήταν που τρελάθηκε από καυλα άρχισα και εγώ να την γαμάω με την γλώσσα αυτή εσπρωχνε τον κώλο της να την παρει πιο βαθιά, αρχίζουμε μετά το γαμήσι είχαμε τρελαθεί και οι δυο μετά από λίγο την γυρίζω ιεραποστολικό όπου συνέχισε το γαμήσι με γλωσσοφιλα και κάπου εκεί ήρθε και το τέλος, στραγγιξα καλά μέσα της λίγο κουβεντουλα μετά φιλάκι μετά και ανανέωση του ραντεβού μας
Υ. Γ Η Ιρίνα είναι πολυ καλή και καθαρή αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι μετά από κάθε δωμάτιο έκανε και μπάνιο. Με το μαλακό παιδια μην την κάψουμε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Thanosm(2)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
521
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Mrbill., mkavlos, amjik και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2024
Ωραια πολυ ωραια...αλλα κοριτσι που το φερνει νταβας...δε θα το παρω...
16 Απριλίου, 2024
Μάλλον η αγάπη της θα την έφερε. Δε νομίζω να ειναι νταβατζής ο συνοδός της. Θα του δινει χρηματα επειδη τον αγαπάει.
17 Απριλίου, 2024
Ο τύπος ήταν καμιά 50 χρονών
17 Απριλίου, 2024
Ναι ο "αγαπηπητικος" της..η νεα μορφη νταβατζηδων..τα φτιαχνει ποτε κανεις με κοπελα και την αφηνει να δουλευει σε τετοιους χωρους??? Δεν παιζει...η που θα ναι εκμεταλλευτης( 99,99%για να γαμησει δωρεαν και να φαει λεφτα...) η αντρας πολυ χαμηλης αυτοεκτιμησης...
17 Απριλίου, 2024
Αν είναι όπως τα λέτε θα πρέπει να γίνει καταγγελία στην αστυνομία...ανέκδοτο είπα?
review reaction 1 Hase
22 Απριλίου, 2024
Ανεκδοτο γιατι ου μπλεξεις..ομως αμα μ επαιρνε εγω μπορει και να το κανα..φαντασου γλιτωνεις μια τετοια κοπελα ομορφη..δε της αξιζει κατι καλυτερο? Ακομη κι αν επιλεξει να κανει αυτο που κανει..οκ..τουλαχιστον να τα βγαλει για τη παρτη της! Κι εμεις να περναμε ωραια..οχι να ταιζουμε..ρεμαλια
review reaction 1 mkavlos
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6