Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στο μαγαζί όπου στο σαλόνι εμφανίστηκε η σέξι Irina. Για την εμφάνιση της έχουν γραφτεί πολλά και σίγουρα οι περισσότεροι την έχετε δει κι από κοντά γι' αυτό δεν επανέρχομαι. Την έχω τιμήσει πολλές φορές κυρίως με το πρόγραμμα των 20 € ωστόσο τα 10 λεπτά μαζί της μου φαίνονται πλέον λίγα. Το πρόγραμμα των 40 € για 20 λεπτά μαζί της στο δωμάτιο είναι πλέον η καλύτερη επιλογή.

Πληρωμή λοιπόν 40 € στην υπηρεσία για πρόγραμμα 20 λεπτων με το μοντελάκι μας.
Είσοδος της ιρίνας στο δωμάτιο και αμέσως έπεσε στην αγκαλιά μου, αρχίσαμε ένα φάσωμα στα όρθια, της χούφτωνα τα στρογγυλά και σφριγηλά κωλομέρια ενώ πιπιλούσα το λαιμό της, τα γλωσσόφιλα δεν άργησαν να έρθουν..

Γδύθηκε και ξάπλωσε ανάσκελα στο κρεβάτι, της άνοιξα τα πόδια και της έκανα ένα βαθύ και αργο γλείψιμο στο όμορφο μουνί της.
Της αρέσει πολύ να την γλύφουν και το χαίρεται.

Κατέβηκα με φιλάκια προς τους μηρούς της και τις γάμπες της όπου τα φίλησα πόντο πόντο, έβαλα τα όμορφα και καθαρά πέλματα της μέσα στο στόμα μου και άρχισα να τα γλείφω σαν γλειφιτζούρια.
Έγλειψα πολύ καλά και τα πολύ καθαρά πατουσάκια της ενώ αυτή μου έλεγε πόσο πολύ της αρέσει.

Πέρασμα καπότας και είσοδος στο μουνί της, δεν είχα ξαπλώσει πάνω της είχα φέρει τις γάμπες της στους ώμους μου,άρχισα να την γαμάω ενώ έγλειφα και τα δάχτυλα των ποδιών της.Πολύ ωραία εμπειρία να γαμάς και να γλύφεις πόδια.

Την έστησα στα τέσσερα και κόλλησα από πίσω της, της έριξα δυνατό γαμήσι με την ίδια να γουστάρει να βογκάει και να κοιτάζεται συνεχώς τον καθρέφτη.

Για το τέλος άφησα την αγαπημένη μου στάση όπου την έβαλα να με καβαλήσει για να γαμήσει το καυλί μου με το μουνι της.
Το μωράκι κοπανιόταν πάνω στην πούτσα μου ενώ εγώ χουφτώνα τα βυζάκια της, που και που έσκυβε και μου έδινε και κανα γλωσσόφιλο.

Της είπα ότι τελειώνω και αυτή έκατσε όλοι πάνω στο καυλί μου με το βάρος της και με στράγγιξέ τελειωτικά.

Σηκώθηκε σκουπίστηκε φόρεσε τις γόβες της με πήρε αγκαλίτσα για να με χαιρετήσει και έφυγε με χαμόγελο.

Για μια κοπέλα με την εμφάνιση της ιρίνας και για την συγκεκριμένη η οποια εχει και διάθεση να γαμηθεί το εικοσάλεπτο είναι μία ικανοποιητική διάρκεια μαζι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
61.226
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mrbill., Bonecrusher, amjik και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2024
Αν αξιζει το κοριτσι οκκ..χαλαλι λιγα ευρω παραπανω...αλλα με τοσα και λιγο παραπανω χρηματα περνας σε στουντιο η μασατζιδικο..με παραπανω χρονο με μια εξισου καλη επιλογη...σε καλυτερο περιβαλλον και σε καλυτερη περιοχη απο εκει μεσα...
14 Απριλίου, 2024
@Hase δεν συμφωνω, 50 ευρω για 15 λεπτα και αν... με ξεπετοπρογραμμα δεν τα δινω.
16 Απριλίου, 2024
50 αν αξιζει το κοριτσι και η ολη φαση εννοω σε καλυτερο μερος..μονο ετσι...αλλιως δεν υπαρχει κανενας λογος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3