Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
2.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πρωινή είσοδο στον οίκο καθώς στον δίπλα ηταν γεμάτα τα δωμάτια και λέω ας περάσω να την δοκιμάσω. Με χαμόγελο στο σαλόνι ξινή και με γκρίνια μέσα. Με το που μπαίνει βγάζει το προφυλακτικό κάτι της λέω Νο αντερσταν μου λέει. Πέρασμα προφυλακτικου και πιπα μέτρια, της λέω 69 αυτό το κατάλαβε.... Μου φαιρνει τη μουναρα της στη μούρη μου ξεκινάω και είναι φουλ στο τζελ σιχάθηκα. Της έπαιζα λίγο το μουνακι και της λέω στοπ. Ανέβηκε πάνω μου με το ζόρι, μετά ιερσποστολικο όπου έκλεινε τα πόδια να μη μπαίνω όλος μέσα και μόλις της σηκώνω τα πόδια ψηλά άρχισε τη γκρίνια και τα ουφ, τη γυρνάω στα 4 κσι εκεί τα ίδια στη αρχή μένει μπρούμυτα τη σηκώνω και τη στήνω και όλο τραβιοτανε μπροστά για να αποφύγει να τον φάει όλο μέσα. Τελείωσα εντέλει και έφυγα. Ποτέ ξανά με αυτήν μαύρο κατάμαυρο από μένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αντέλ
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
404
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, Dsar263, ThE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2024
Δεν τα έτρωγες σε κάνα φαγαδικο καλύτερα;
13 Απριλίου, 2024
Ναι αυτη η Αντελ που μας εχει κατσικωθει εδω και κανα μηνα περιπου, ειναι μεγαλη απατη.....εχω φαει μεγαλο ξενερωμα γιατι ειχα συνηθησει την μιλφαρα Ουκρανεζα την Ναταλι που ηταν βραδυνη βαρδια και τωρα με αυτην την Αντελ αστα να πανε.... στο σαλονι εχει και ενα αξιολυπητο υφος σαν να την εχουν φερει να γαμιεται με το ζορι.....αχρηστη τελειως και στο δωματιο....και ομως ειναι εδω και κανα μηνα περιπου και δεν λεει να ξεκουμπιστει να γυρισει απο κει που ηρθε...ας ελπισουμε το συντομοτερο δυνατο να επιστρεψει η Ναταλι ή εστω η Τατιανα στο ακριβως διπλα.....
review reaction 1 ΣΠΥΡΟΣΣ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2