Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε το Σάββατο στη 1η βάρδια, έχοντας κάνει μια καλή κατάθεση στη Ναταλία στο υπόγειο του 13 συνέχισα τη βόλτα μου, η υπηρεσία είπε ότι έχει καινούργια κοπέλα από τη Κολομβία 3 μέρες στη δουλειά...και ανακοίνωσε πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα ενώ αν θέλω και πρωκτικό στα 30 ευρώ, βγήκε μια γνωστή φυσιογνωμία μίας και τη πετυχαίνα σε σπιτάκια του Μεταξουργείου, ευχαρίστησα και είπα θα περάσω αργότερα στη τσατσά και αν δε βρω κάτι άλλο που να μου κάνει κλικ από μέσα μου.
Συνέχισα τη βόλτα έφαγα κάτι στη πλατεία και επέστρεψα.
Για όσους δε γνωρίζουν τη Καρίνα πρόκειται για μια μελαχρινή κοπέλα σα και αυτές που βλέπεις σε video clip, νταρντάνα συν, με κωλαρα, 3.5αρι συν βυζι ,δύο τρία μικρά τατουάζ με πιο χαρακτηριστικό τα χειλάκια στο αριστερό κωλομερι.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, φρεσκαριστικα και τη περίμενα, ήρθε στο δωμάτιο και με το που με χαιρετάει τρώει σαβούρα με τα τακούνια...τη βοήθησα να σηκωθεί, έλεγε ότι είναι οκ πάντως.
Συνοπτικά, από προκαταρκτικά έτριβε τη κωλαρα της στον πουτσο μου και χόρευε, έκανε κάτι σαν Ισπανική κσι στη συνέχεια ρώτησε για προφυλακτικό, πίπα καλή αλλά μικρής διάρκειας, πέρασμα προφυλακτικου, πρώτη στάση πισωκολλητα στα όρθια όπου έκανα κατακόκκινη τη κωλαρα της από τα κωλοσκαμπιλα ,δεύτερη στάση την έβαλα στην άκρη του κρεβατιού ανάσκελα όπου τη γάμησα δυνατά μιας και αντέχει, το τελείωμα έγινε κυρίως στις βυζάρες αλλά πριν καταλαθος εξεπίτηδες τα πρώτα φλόκια βρήκαν στη μάπα της.
Στο δωμάτιο έκατσα 11 λεπτά περίπου, μέτρια κατάθεση μόνο για το παλμαρε, κώλο δε δοκίμασα μιας κσι δεν είναι ότι είμαι τεράστιος φαν αλλά αν τύχει, κάποιος που του αρέσει ο σωματοτυπος της και θέλει κσι κώλο (με έξτρα)ας δοκιμάσει να μάς πει μίας και σε εμφάνιση είναι καλύτερη από το τρίο του Φυλής 71 Λίλη, Ζηνα, Τίνα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.999
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Johnny Red2, Accountant και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2024
για την ιστορια.
η καρινα ειναι πιο χοντρη απο τις μπαλοτσες ζηνα και τινα που αναφερεις, επειδη τις εχω δει και τις 3.
αυτο μονο.
09 Απριλίου, 2024
ποιο ωραία σε εμφάνιση έγραψα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2