Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 25 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στον εν λόγω οίκο προ 2 μήνες για  πρώτη φορά μετα απο αποχή κάμποσα χρόνια απο το εν λόγω σπορ  αλλά αποφάσισα να γράψω κριτική τώρα μετα απο 6 επισκέψεις .
Μπαίνοντας μεσα ρώτησα τη κυρία στην υποδοχή πια κοπέλα δουλεύει και μου απάντησε οτι δουλεύει η Εμμανουελα έχοντας στο μυαλό μου την κριτική του Markos 13 λεω την πάτησα αλλά περίμενα να δω την κοπέλα , ήρθε η κοπέλα περιπου 30 χρονών μελαχρινό μαλλί αδύνατη όσο πρέπει , η πρώτη θετική  εντύπωση που μου έκανε ηταν το πολύ ωραίο χαμόγελο της  και κοιτάζοντας προς τα κάτω έχει ωραίο μικρό βυζάκι που το βάζεις όλο στο στόμα σου , παρα πολύ ωραίο πεταχτώ ποπό λεω ας το ρισκάρω να  περάσω στα ενδότερα . Όταν ήρθε στο δωμάτιο ειταν μές την τρελή χαρά , πεντακάθαρη με τα αρώματα της   και αμέσως μου έφτιαξε τη διάθεση , στα του αγώνα τώρα υπομονετική πιπα αλλαγή τρεις στάσεις και αρκετά  επιφωνήματα απο μέρους της  και δυστυχώς τελείωσα αμέσως και κουβεντούλα χαλαρά μετα χωρίς καθόλου βιασύνη αν και είχε κόσμο στο σαλόνι που περιμενε . Το ίδιο και καλύτερα πέρασα ολες της φορές μαζί της . Συμπέρασμα είναι  οτι η Εμμανουέλα αξίζει τα χρήματα που ζητάει και με το παραπάνω . Την συστήνω ανεπιφύλακτα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Milfomaniac

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού