Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
κοντου αναστηματος, μελαχρινη με μακρυ μαλλι, μετρια και προς τα κατω φατσα (που ειδα καλυτερα μεσα), σιλικονες στα βυζια (που ειδα καλυτερα μεσα), νορμαλ σωμα, κωλος ακυρος με κυτταριτιδα φουλ (που ειδα μεσα καλυτερα), τατουαζ μεγάλο στο αριστερό μπουτι (αν θυμάμαι καλά) και οκ ποδια.
βγηκε σαλονι με ενα φωσφοριζε ροζ-φουξια μινι, το οποιο καλυπτε ολες τις ατελειες που ειδα μεσα.
δώστε περισσοτερη προσοχή το λοιπόν... όπως έκανα εγώ όπως καταλάβατε. Εμμμμ Κεφάλι σε τοίχο!
η τσατσα την εκθειαζε και μόνο που δεν της πήρε πίπα στο σαλόνι.
η Κατερίνα αυτό, η Κατερίνα το άλλο, κορμάρα, βυζαρα κλπ σαχλα φύκια.
δεν δίνω βάση στα κλασικά προμοφυκια, αλλά επειδή δεν την είχα ξαναδεί, αποφάσισα να περάσω λανθασμένα... όπως προέκυψε.
μπασιμο εντος δωματιου και 0 προκατ κλασσικα για λάτιν φατην.
κομιουνικεησο στη νοηματικη, γαμησετα δηλαδη.
αυτή στα ισπανικά, εγώ στα αγγλικά.
όλα πρίμα.
δεν προλαβα να κανω κατι και μου εκανε νοημα για ξαπλα και πιπα.
ακολουθησα για να τελειωνω αφου καταλαβα οτι ηταν μουφα η φαση από τα αποδυτήρια.
περναει καποτα σε πεσμενο πουλι, το παιζει λιγο με το χερι, κανει πιπα (ας πουμε) για καποια δευτερολεπτα και παει να ανεβει για καου.
της κανω με νοημα κες και σε ??? μου κανει και αυτη στη νοηματική με απορία, τιιι πιπα ακόμα θέλεις ???
χαχα πήγα να κλάψω και της είπα ναι συνεχισε λιγα ακομα... δευτερολεπτα Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
σοβαρα πρεπει να ηταν 10-15" μαξ, αφου κουφαθηκα και λεω τι παει να κανει τωρα το λατινικον ζωντοβολο ?
η πιπα (αυτο που νομιζει οτι κανει δηλαδη) πανακυρη, λιγο στο στομα το κεφαλι, λιγο χερι για να πάρει μια σκληραδα και αυτο ηταν.
ου α ου λέμε.
ανεβαινει για καου και κανει κατι κινησεις αδιαφορες και φουλ ντεκαβλε.
να προσπαθω να κανω κατι, αλλα παπαρια. δεν υπήρχε φως στο τούνελ.
με σταματαει και μου κανει νοημα να αλλαξουμε.
τωρα θα δεις τι εχει να γινει σκεφτομαι.
τη στηνω στην ακρη του κρεβατιου, μπαινω χαλαρα και ξεκιναω φουλ τσιτα και σκληρά μπασιματα μεχρι ριζα.
η τυπισσα να εχει παθει κοκομπλοκο και να μη μπορει να βγαλει κιχ... απο τον πονο προφανως.
να εχει πιασει την κοιλια της με το ενα χερι, με το αλλο το κρεβατι για να κρατιέται και να τραβαει γερο ζορι, ωσπου κανει μια κινηση και με βγαζει εξω.
εχει ιδρωσει.
κατι μου λεει στη γλωσσα της και καταλαβαινω οτι δεν είμαστε για παραπάνω.
τη βαζω μισιον και ξαναμπαινω με πιο ηπιο τεμπο αυτη τη φορα, αλλα και παλι να μου δειχνει οτι ζοριζεται και να μου δείχνει την κοιλιά της.
με κοβει και καταλαβαινω οτι θελει να σταματησουμε.
κουλαρω.
ευτυχως που δεν ειμαι αρρωστακι και δε "φτιαχνομαι" με κατι τετοια και της λεω με νοηματικη οτι, παμε λιγο πιο χαλαρα για να χυσω τουλαχιστον.
ευτυχώς το κατάλαβε.
τη βαζω παλι σε ντογκυ, αλλα στον καναπε που εχει αυτή τη φορά, ωστε να ειναι πιο χαμηλα.
μπαινω πολυ χαλαρα και την πάω σε πολύ γκομενιστικο τεμπο.
τη ρωταω αν ειναι οκ τωρα, μου κανει νοημα θετικο και την πηγα ετσι για καποια λεπτα ακομα.
η ολη φαση ομως με ειχε ξενερωσει και καπου αισθανθηκα και καπως ασχημα με το ολο σκηνικο.
δηλαδη απο τη μια η φανερη ξεπετα και παμε να τα αρπαξουμε και απο την αλλη η εικόνα που κραταγε την κοιλια της και μου εδειχνε οτι πονουσε.
άφησα πίσω τον εγωισμό μου και σταματησα, της ειπα δεν πειραζει και μπορει να φυγει.
έτσι κι αλλιώς δε θα χαθούμε από ένα 20αρικο. το κατάλαβε και σηκώθηκε για να φτιαχτεί.
εφαγε κάμποσα λεπτά στον καθρέφτη και εκεί κατάλαβα ότι παίζει να ήταν και θέατρο όλο αυτό για να τα αρπαξει, αλλά όπως προείπα, έβαλα πίσω τον εγωισμό μου.
η εικόνα του πόνου και όχι της καβλας, με χαλάει πάρα πολύ.

για να κλεισω.
1) ο χωρος πολυ καλος κλασσικα,
2) η τσατσα σου λεει πραματα και θαματα για την κατερινα που δεν ισχυουν βεβαια. νομιζω ακουσα και για φρι πιπα, την οποια δεν κανει ασφαλώς. λογικά ποντάρει στο ότι η κοπέλα δε ξέρει ελληνικά, εκμεταλλεύεται τα πελατακια και μέσα η άλλη κάνει τον Κινέζο, με αποτέλεσμα να μενεις μαλακας και να μη ξέρεις τι να κάνεις λόγω έλλειψης επικοινωνίας,
3) η κατερινα είναι μια μετριότητα σε όλο το σύνολο και απλά δεν κάνει για ζορικους, μεγαλουτσικους και έντονους μύστες. αυτό μόνο... τίποτα άλλο.

από μένα είναι καθαρα και στεγνά όχι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
IMG20240403003439~2
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.134
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Yatoputso, Autokinitas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού