Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 210 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη εχθές το απογευμα στο εν λόγο κατάστημα μιας και είχα διαβάσει για το κορασιο από άλλους συναγωνιστές και είπα να περάσω και γω να γαμησω αυτό το μικρό καυλάκι... Εμφάνιση πραγματικά υπέροχη... Είναι από αυτά τα μουνακια που βλέπεις στα κλαμπ τα ξεκωλια που έχουν μερικές χιλιάδες ακόλουθους έχουν καβαλήσει καλάμι και όταν πας να τους μιλήσεις σε κοιτάνε με υποτιμητικό ύφος λες και είσαι Πακιστανός στα φανάρια που τους ζητάς να τους καθαρίσεις το τζάμι...μπαίνω μέσα μια κινεζα τσαx2 άρχισε να λέει το πρόγραμμα ακαταλαβίστηκα.. Το μόνο που μπόρεσα να πιάσω είναι ότι τα έκανε όλα μα όλα αποστειρωμενα...δηλαδη σε φάση που άμα τον παίξω πιο πλούσιο πρόγραμμα θα κάνει η παλάμη μου...και δω αρχίζουν τα παρατράγουδα... Βγαίνει από το δοματιο η μαλακισμενη με καραστραβωμενο ύφος με τα χειλη να έχουν ακουμπήσει σχεδόν την μύτη από την ξύνα που είχε στο ζωγραφισμενη στο πρόσωπο της... Λες και την είχαν βάλει να μυρίσει κουβα με σκατά ένα πράγμα... Δεν κοίταξε κανέναν από το σαλόνι και με στραβωμενο και νευριασμενο ύφος έφυγε για το καμαρακι... Επειδή λοιπόν εγώ είμαι όχι μαλακας τριμαλακας θα έλεγα πήρα και βαθμό όπως στον στρατό δεν είδα τα σημάδια και λόγο της καυλας δεινω το κόκκινο και λέω να περάσω.... Μπαίνω γδυνομαι ξαπλώνω και μετά από 3 λεπτά μπαίνει το πορνιδιο... Εννοείτε με το ίδιο στραβωμενο και ξυνησμενο ύφος... Κάθεται στο κρεβάτι την κοιτάω της χαμογελάω της λέω για σου.τπτ αυτή... Hi... Τιποτα αυτή λες και ήταν κουφή.... Σκίζει την καποτα με τα δόντια και τον περνάει σε πεσμένο πουτσο... Εννοείτε ότι δεν μπήκε ποτέ σωστά η καποτα... Και άρχισε μια πιπα να την κάνει ο Θεός του στην αντε μαλακα και χάρη σου κάνω... Μόνο το κεφαλι έβαζε μέσα και αυτό με το ζορι σαν να έβαζε σκατά στο στόμα της...έχοντας λοιπόν μια στυση 60αρα ξαπλώνει και βλέποντας το μουνακι της την ρωτάω αν μπορώ να την γλυψω... Πραγματικά πανέμορφο μουνακι... Ότι καλύτερο έχω δει στην ζωή μου... Ζωγραφιά.. Και αρχίζει να λέει κάτι στην γλώσσα της νευριασμενα...της λέω οκ... Και μπαίνω μέσα της... Και εκει αρχίζει το θέατρο του παραλόγου... Αυτή με κλειστα τα μάτια και το κεφαλι στο πλάι να ξεφυσαει η όταν άνοιγε τα μάτια της κοιτούσε το ταβάνι σαν πτώμα... Αν ήμουν νεκροφιλος περισσότερη ωτερη συμμετοχή θα είχε το πτώμα..αφου της τραβάω καμία δεκαριά χαλαρά πιστοναρισματα γιατί δεν ήταν και φουλ καυλωμενη η πουτσα της κάνω νόημα να γυρίσει στα 4 μπας και δω την κωλαρα της και καυλωσω να την γαμησω να χυσω και γω σαν άνθρωπος... Γυρίζει που λέτε στα 4 τον βάζω μέσα την και αρχίζει να βρίζει στην γλώσσα της... Προσπαθώ εγώ να γαμησω αλλά με τίποτα γιατί είχε αρχίσει να μ πέφτει επικίνδυνα... Κάποια στιγμή έτσι όπως έδινα μπας και σηκωθεί η πουτσα αρχίζω λίγο να γαμαω με περισσότερη ένταση και βγαίνει η πουτσα μ από μέσα της λίγο άτσαλα... Ξέρετε εκεί που βρίσκει κόντρα το καυλι στο μουνι και πονάει... Και αρχίζει πάλι τα μπινελίκια τις βρισιες να κάνει νευριασμενες κινήσει με τα χέρια της να σφίγγει την παλάμη της έτσι όπως θέλουνε να ρίξουμε μπουνιά σε κάποιον όταν νευριαζουμε...ένα τέτοιο πράγμα... Σε φάση να ήθελε να με δείρει κιόλας... λεω από μέσα μου τελευταία προσπάθεια δεν παιζει θα σε γαμησω δυνατα...και εκεί που την γραπωνω και αρχίζω να δίνω αυτή άρχισε να κλέβει.. κολλάει πάνω μου ουτος ώστε να μην μπορώ να κουνηθω μπρος πίσω... Την κρατάω σταθερή σε μια αποσταση για να μπορώ να την γαμαω και άρχισε πάλι να βρίζει γιατί δεν μπορούσε να ξεφύγει... Ε κάπου εκεί με πιάσανε τα νεύρα μου και της λέω έλα έφυγες... Out.... Συνέχισε αυτή να μονολογεί στην γλώσσα της φοροντας το στρινγκ της και πηγαινοντας η καριόλα στην πόρτα αρχίζει να γελάει με την πάρτυ μου... Σε φάση και σ έφαγα 10 ευρώ και δεν με γαμησες μαλακα... Ντύνομαι βγαίνω έξω και την άκουγα που μιλούσε με την τσατσα μες την τρελή χαρά χα χα χα και χου χου χου... Μάλλον κορόιδευαν που μ έφαγαν τα δέκα ευρώ... Φωνάζω την τσατσά να βγει έξω και της λέω η κοπέλα ότι χειρότερο... Δεν κάνει είναι στραβωμενη είναι ξυνησμενη έχει νεύρα βρίζει στο δοματιο κάνει γκριμάτσες και εγώ με αυτή την συμπεριφορά δεν εχυσα...Μ λέει και μ το είπε η κοπέλα ότι δεν εχυσες... Εξου και τα γελάκια μάλλον αλλά μ λέει έκατσες 8 λεπτά στο δοματιο... Της λέω δεν είναι θέμα χρόνου είναι θέμα συμπεριφοράς.. Δεν θέλει να γαμηθει... Αν δεν θέλει να πάει να κάνει άλλη δουλειά... Εγώ ήρθα της λέω εδώ έδωσα δέκα ευρώ για να περάσω δέκα γαμημενα λεπτά καλά... Και εγώ οπως και όλοι μας δεν τα βγάζουμε τα δεκαευρα μέσα σε ένα δεκάλεπτο... Εγώ γαμιεμαι στην δουλειά πόσες ώρες για δέκα ευρώ και αυτή μέσα σε 10 λεπτά τα βγάζει... Άρα πρέπει να σέβεται τον πελάτη της...εγώ νοικιάζω 10 λεπτά το μουνι της και θέλω να περάσω καλά και αφού αυτή το δίνει για δέκα ευρώ οφείλει να είναι όπως πρέπει απέναντι στον πελάτη... Ναι μ λέει το καταλαβαίνω αλλά μην φωναζεις.... Θα της το πω... Ρε της λέω χεστηκα αν της το πεις η όχι... Σημασία έχει ότι εγώ ήρθα εδώ να περάσω καλά και φεύγω με νεύρα.. Εντάξει μ λέει ακου να δεις η κοπέλα δουλεύει εδώ 5-11 μην ξανάρθεις... Ρε της λέω αλήθεια??? Αυτο είναι το θέμα...??? Να μην ξαναέρθω εγώ??? Το θέμα είναι ότι περνάει τόσος κόσμος μαζί της και του τρώει τα λεφτά... Κρίμα είναι.. δεν τα βρίσκουμε στον δρόμο της λέω... Είχε μείνει και με κοίταζε... Βγαίνοντας λοιπόν συναντάω αλλά δύο παιδιά που ήθελαν να μπουν μιας και την είχαν δει και περίμενα ένα ενα φίλο τους που είχε περάσει μαζί της... Τους λέω την εμπειρία μου και τους λέω μακριά... Μ λένε κάτσε να δούμε τι θα πει τι παλικάρι που έχει μπει μέσα... Και μαντέψτε... Βγαίνει ο συναγωνιστής... Και μας λέει ακριβώς τα ίδια που τους είπα και εγώ... Πραγματικά στα πολλά χρόνια πορνοκαριερας μου στα μπουρδελα αυτό ήταν το χειρότερο γαμησι ever... Δεν μ έχει ξανατυχει τόσο άσχημη συμπεριφορά ποτε...Πραγματικα μην πάτε να πετάξετε τα λεφτά σας εκεί... Όσο όμορφη και να είναι δεν αξίζει... Καλύτερα να τα φάτε σε σουβλάκια η σε μπύρες στην υγεία μου που προσπαθώ να σας σώσω από αυτό το έκτρωμα... Καλή συνέχεια μάγκες και καλά και ποιοτικά γαμησια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
105
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giannos69, Ημεδαπος , Dsar263 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2024
Για πήγαινε κουμπομενος με κανένα χαπάκι να έχεις 200% στυση και να σου πω εγώ αν θα γέλαγε μετά....
review reaction 1 EKTELESTHS
02 Απριλίου, 2024
Και εδώ έρχεται η ανωμαλία που μας δέρνει.
Ενώ φαίνεται ότι είναι φόλα,
γράφεται τι θα γίνει μεσα,
έχει μούτρα μέχρι το πάτωμα, αυτό που βλέπουμε μας λέει ελάτε να με πήδηξε τε.
review reaction 1 EKTELESTHS
02 Απριλίου, 2024
Μεγαλες προσδοκιες εχετε στα 10ευρα..οχι πως καποιες δε το τιμουν..ακομη κι εκει..αλλα φολες τρως ακομη και στα ακριβα μαγαζια...στο μεταξι?? Εκει...ειδικα αν η αλλη ειναι και καλης εμφανισης..ειναι το πιο σιγουρο...βεβαια τιποτα δεν ειναι και απολυτο...
review reaction 1 Johnstef
03 Απριλίου, 2024
Φιλε σε ευχαριστουμε για την ενημερωση αλλα νομιζω ηθελες και τα επαθες. Τα σημαδια ηταν πολλα, επρεπε να φυγεις μακρια. Απο τη στιγμη που το ρισκαρες, επρεπε να περιμενεις και αυτη την καταληξη. Δεν επεσες και απο τα συννεφα
review reaction 1 EKTELESTHS
03 Απριλίου, 2024
Καλά Κλάιν 10 ευρώ είναι, αν βρεθώ από εκεί θα μπω από περιέργεια
review reaction 1 n.smirni76
03 Απριλίου, 2024
@ΣΠΥΡΟΣΣ

όσο κουμπωμένος με χαπάκι να πάει κανείς, δεν θα έχει ούτε 200 ούτε 70% στύση αν η κοπέλα δεν τον φτιάξει.
Τα χαπάκια βελτιώνουν την κυκλοφορία του αίματος, δεν σε καυλώνουν από μόνα τους.
review reaction 1 Hase
04 Απριλίου, 2024
Είναι φανερό ότι η κοπέλα δε γουστάρει τη δουλειά και την κάνει από κάποια ανάγκη ίσως και εξαναγκασμό. Σε τέτοιες καταστάσεις οι σωστοί μπουρδελιάρηδες απέχουμε.
review reaction 1 Hase, Johnstef
04 Απριλίου, 2024
Ειναι αγγειοδιασταλτικα φαρμακα...βοηθουν στη στυση με τη προυποθεση οτι υπαρχει καταλληλο ερεθισμα και επιθυμια, ακομη και φυτικης προελευσης σκευασματα "διεγερτικα" και καποια αμινοξεα, π.χ
l- αργινινη βοηθουν αλλα χωρις ερεθισμα δεν αλλαζει κατι!
review reaction 1 Johnstef
09 Απριλίου, 2024
Στην τσατσά τα είπες πολύ σένια.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9