Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανέβηκα στον όροφο όπου συνάντησα την όμορφη Σόνια.
Πρόκειται για μία γυναίκα άνω των 40 ετών με μεγάλα τριάρια βυζιά με μεγάλη ρόγα.
Το κορμί της έχει αρκετά κιλάκια παραπάνω στα μπούτια τα οποία έχουν και κυτταρίτιδα. Ο κώλος της και αυτός κάτι περισσότερο από αφράτος.
Το πρόσωπο της όμορφο και ελκυστικό για μία γυναίκα της ηλικίας της ενω τα μαλλιά της είναι κοντά δεμένα κοτσίδια κοκκινου χρώματος.

Αρχικά να πω ότι ο χώρος ήταν πεντακάθαρος και περιποιημένος.
Έδωσα το 20άρικο στη σόνια και περίμενα στο δωμάτιο, την άκουσα που πήγε στο ντους και φρεσκαρίστηκε.
Σε λίγο ήρθε η Σόνια στο δωμάτιο όπου με βρήκε ξαπλωμένο και καυλωμένο.
Ανέβηκε από πάνω μου προσεκτικά χωρίς είσοδο και μου πέταξε τα βυζιά πάνω στα μούτρα τα οποία άρχιζα να γλύφω από άκρη σε άκρη πιπιλώντας τις ρόγες της. Αρχισε να κατεβαίνει προς τα κάτω με φιλά στο λαιμό και στις θηλές μου.
Σε εκείνο το σημείο της ειπα ότι δεν θέλω να κάνουμε σεξ αλλά να μου πάρει μία καλή πίπα και να με τελειώσει γιατί αυτό ήταν που είχα τεράστια ανάγκη.
Όσο μου έκανε προκαταρκτικά επιχείρησα για γλωσσόφιλα τα οποία αρνήθηκε λέγοντάς μου ότι φιλιά με γλώσσα μόνο άμα την παντρευτώ μετά την εκκλησία.
Μου έδωσε πάντως αρκετά στοματόφιλα.

Ενώ ήμουν ξαπλωμένος αυτή γονάτισε από μπροστά μου και άρχισε να μου κάνει τ
πίπα.
Μου πιπίλσε το πουτσοκέφαλο και μου έγλειψε το καυλί μου γύρω-γύρω εξονυχιστικά.
Έκανε πέρασμα από αρχίδια όπου τα περιποιήθηκε ένα ενα ξεχωριστά βάζοντάς τα μέσα στο στόμα της και πιπιλώντας τα.

Αργότερα επικεντρώθηκε στην πίπα όπου έβαζε όλο τον πούτσο μέσα στο στόμα της και ρουφούσε δυνατά.
Έκανε αρκετά deep throat ενώ τα σάλια της άρχιζαν να τρέχουν πάνω στην πούτσα μου.
Ακούραστη με σταθερό ρυθμό συνέχισε το τσιμπούκωμα το οποίο είχε διάρκεια πάνω από 7-8 λεπτά.
Το τελείωμα ήρθε μέσα στο στόμα της όπου δεν σκέφτηκε καν να τραβηχτεί και με στράγγιξε κυριολεκτικά ρουφώντας κάθε σταγόνα σπέρματος από μέσα μου.
Ακόμα και με το στόμα της γεμάτο σπέρματα αυτή συνέχισε να με τσιμπουκόνει.
Μετά από λίγο σηκώθηκε μπουκωμένη και πήγε στο νιπτήρα όπου τα έφτυσε.
Με ευχαρίστησε θερμά και ανανεώσαμε το ραντεβού μας μιας και δεν τη γάμησα οπότε έχουμε ανοιχτούς λογαριασμούς.

Σίγουρα άξιζε ένα εικοσάρικο μόνο για πίπα χωρίς γαμήσι, δεν το μετανιώνω καθόλου και θα ξαναδοκιμαστεί σίγουρα, ο χώρος πολύ καθαρός και κυρίως υπήρχε πολύ ησυχία στον οίκο χωρίς πελάτες να μπαίνουν και να βγαίνουν και να ακούγονται τραγούδια στη διαπασών.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.789
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 stadeos, Milfomaniac, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2024
Η Σόνια είναι άνω των 50 ετών και ίσως να ψάχνει και για γαμπρό!

Όσοι πιστοί προσέλθετε!
review reaction 3 DmtrsxXx
31 Μαρτίου, 2024
Σίγουρα άνω των 50..και σίγουρα δεν αξίζει το 20ρικο, ειδικά χωρίς γαμησι.
review reaction 1 DmtrsxXx
31 Μαρτίου, 2024
Έπρεπε να τη ρωτησεις την ωρα που τα εφτυνε,"τι τα φτυνεις μωρη;κουκουτσια εχουν;που ελεγε και ο γκουζγκουνης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3