Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λάτρεις του κώλου και της λατιν φυλής, λίγο πριν εγώ ήμουν στη Φυλής! Στο τσαρδί του 71α συνάντησα 3 λάτιν τεμάχια! Κωλο δίναν και τα 3, Ω θεοί τι ευτυχία! Θα τις πάρω και τις 3 μέσα σε μέρες 13! Αρχή έκανα με τη Λιλή θα ναι καλή σκέφτηκα ή θα ρίξω κάνα καντήλι; Με αυτές τις σκέψεις μπήκε η Λιλή στο δωμάτιο και με βρήκε με ορέξεις...Άρχισε τα προκαταρκτικά, χάδια σε στήθος, λίγα χαλαρά φιλιά...όμορφα αισθησιακά άρχισε την πίπα φυσικά. Πίπα αρκετά καλή, βαθιά,αρμονική. Πρώτη στάση από μπροστά στο αιδοίο φυσικά. Τη γαμουσα με Ρυθμό, ανθρώπινο μα δυνατο! Ήρθε του πρωκτού η ώρα, στα 4 τη στηνω τώρα και τον βάζω μονομιάς! Ήμουν έντονος γαμιας. Κύριος μα και αλήτης, της γαμουσα το κωλι της έντονα μα και βαθιά πάντοτε προσεκτικά, τόσα χρόνια εμπειρίας πια γαμω λες και είμαι ο Δίας! Η Λιλή αγκομαχουσε τίμια στηνοτανε και ο κωλος της σκιζοτανε! Έτσι κάπως ήρθε το τέλος, το σπέρμα πετάχτηκε σαν βέλος στην Καποτα μέσα και τέλος! Λίγα χάδια και φιλιά, σοσιαλ στα Αγγλικά, αν την δείτε και ψηθειτε σίγουρα χαμένοι δεν θα βγείτε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.074
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 AntifitCondom, Nik55, Hase και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2024
Σωματότυπο ; Είναι χοντρή ;
30 Μαρτίου, 2024
Την ξεκωλιασες
με θάρρος
και ανεδείχθη
της πένας σου το βάρος...
review reaction 1 EvilPlasma
30 Μαρτίου, 2024
Θα το ζήλευε και ο Καβάφης..
review reaction 1 EvilPlasma
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3