Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
2.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Σε χθεσινη πρωτη πρωινη συναντηση. Παρουσιαση απο την τσατσα ως ρουμανα πιτσιρικα . Εμφανισιμο μελαχρινο κατι αναμεσα σε ινδικη και τσιγγανικη ομορφια. Λογω τεραστιας προσωπικης καβλας περασα χωρις δευτερη σκεψη. Η νεαρα μπηκε στο δωματιο με πολυ πιο παγωμενη διαθεση απο το σαλοναρισμα. Ηρθε καθισε στο κρεββατι και χωρις κανενα προκαταρτικο αρχισε να μου τον παιζει να τον σηκωσει ενω ζητησα την ιδια στιγμη να βγαλει τον στηθοδεσμο. Το θεαμα του στηθους αποκαρδιωτικα. Δεν εχω ξαναδει απο κοντα τετοιο πραγμα. Ενα σταφιδιασμενο ρυτιδιασμενο κρεμασμενο γεματο ραγαδες πετσι με ενα μεγαλο σχετικα μαυριδερο γιουροβυζιο . Σοκ. Ηδη ξενερωμενος υπεμεινα μια ρηχη διεκπαιρεωτικη πιπα. Την εκοψα να γαμησω και να φυγω . Χωρις καμμια πρωτοβουλια ρωτησε πως. Την γαμησα με τρομερη ενταση σε 2 στασεις ιεραποστολικο και στα τεσσερα χωρις βεβαια να διαμαρτυρηθει αλλα ηταν σαν να επαιζα μαλακια με αυτο το κομοδινο. Δεν μου αρεσει να μιλαω ετσι για κοπελες αλλα συναγωνιστες σπλα μακρια. Πεταξα 20 ευρω ετσι χωρις λογο. Καλυτερα να τον επαιζα. Μακρια αγαπημενοι φιλοι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σίσυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
arxidakos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
2.432
Πόντοι:
481
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, giorgiodelafuentes2, ThE και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού