Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Την εν λόγω κορασίδα την έβλεπα καιρό στην πιάτσα και αποφάσισα να περάσω. Δηλώνει Ρουμανα, όμορφη ψηλή ξανθιά με ωραία σώμα και πλαστικα βυζια. Στο δωμάτιο τυπική και ξενερωτη. Μπαίνει μέσα και εννοείται καποτα κατευθείαν σε πεσμένο πεος. (Αν και προσωπικά τα έχω κόψει τα ακα, στο σαλόνι ανακοινώνεται ελεύθερο στοματικό για το οποίο δεν ρώτησε καν και απλά πέρασε καποτα, όποτε το λέω για κάποιον που να ενδιαφέρεται) Πίπα στην οποία έβαζε μόνο κεφάλι μέσα και δόντι. Μετά από λίγο μου λέει άντε σήκω. Στήνεται στα 4 και τον τρώει χωρίς να κλέβει. Τη γυρνάω ιεραποστολικό όπου ένιωθα ότι γαμαω ένα άψυχο πράγμα. Κοίταζε το ταβάνι και δεν έλεγε τπτ, σχεδόν δεν κουνιόταν. Έπαιξα και εγώ δυνατά και τότε άκουσα να αντιδράει κάπως. Το σουτιέν και τις πορνογοβες δεν τα έβγαλε ποτέ. Δεν ξαναπερναω ούτε απ έξω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
dimi7064i
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.602
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 Yatoputso, The Keeper, Επιρρεπής και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2024
ναι ρε μαν κλασσικ, τα ελεγα πριν 4 χρονια περιπου οταν εκανα και εγραφα τσαρκες.
https://www.bourdela.com/forum/threads/imerisia-enimerosi-gia-mpoyrdela.26/post-10043789
26 Μαρτίου, 2024
Παρομοια εμπειρια...ωραια γκομενουλα..αλλα δεν εκανε αυτο το παραπανω που ζηταμε..μια πιπα..που σ εμενα κρατησε αρκετα...αλλα μηχανικα πραγματα...μετα μια σταση εκει στα γρηγορα..αντε τελειωσαμε κι εξω...κι εγω δε ξαναπερασα ουτε απ εξω..
review reaction 1 The Keeper
26 Μαρτίου, 2024
Αυτο πριν πολυ καιρο βεβαια...
26 Μαρτίου, 2024
Το ξανθιά ηθελα να ξερα που το ειδες.
26 Μαρτίου, 2024
Χρόνια πολλά

Αλήθεια τώρα, με τόσες αρνητικές αξιολογήσεις συνεχίζετε και πάτε?
26 Μαρτίου, 2024
η αλήθεια είναι οτι κι εγώ κάπως καστανόξανθη τη θυμάμαι... η Τζανίνα είναι σίγουρα ξανθιά! βέβαια εκεί έχει και πολύ σκοτεινό σαλονάκι είναι η αλήθεια
27 Μαρτίου, 2024
Μια και χαζοσχολιασαμε..αυτη η τζανινα..λεει κατι καλυτερο απο ..Σαρα? Τωρα το μαγαζι αυτο χαλια ειναι..τουλαχιστον αν λεει η αλλη...
31 Μαρτίου, 2024
Επρεπε να παρεις την αλλη, την Μανταλινα μυστη μου. Δυνατο μουνακι με συμμετοχη και καυλιαρικα βογγητα. Ανεβαινει κριτικη σε λιγο.....
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8