Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνια εντελως ενδεικτικη.Μεσα στον μηνα τουτον παντως.

Ξυπναω με το σεντονι τεντωμενο σαν το πανι στο ιστιο.Κατεβαζω το σεντονι και το καταρτι μενει ισιο.Παλι καλα που ειχα ρεπο,γιατι στη δουλεια θα τον εχωνα σε κανα στοματακι που δεν επρεπε(μα ισωςν να ηθελε,δεν ξερω,θα δω)

Αποφασιζω λοιπον για καταδρομικη (που να μην εσωνα) στο Λιοσιων 73β.Ηλπιζα να πετυχω περιπτωση που δεν ειχα παρει.Και πετυχα.Και πηρα.Και κοντεψα να παρω και τα ουμπαλα στο χερι.

Μου λεει η υποδοχη "Μισελ"."Ελευθερο στοματικο" ρωταω,"Ναι" μου απανταει η μαδαμ.Αντε και παμε να δουμε(ειχα δει στο σαιτ το παλιο,Βενεζουελα και Κωλαρα.Το Βενεζουελα ισχυει.

Μπαινει μεσα,την υποδεχομαι γλυκα,με χεραιταει με χαμογελο και μου λεει "ξαπλωσε"

Με ξεκιναει τσιμπουκι καλο και ξαφνικα,φτυνει και αρχιζει να μου το παιζει μονο.Αλλα με δυναμη.

"Εεεεε,τι κανεις?Ποναμε κοπελια..".Με κοιταξε με απαξιωση και μου εβαλε προφυλακτικο.Αρχισε να χοροπηδαει πανω μου και η αισθηση του μουνιου της ηταν σαφως καλυτερη απο τα μαιμουδοχερα της.Μετα απο κανα τριλεπτο,ξεκαβαλαει και αρχιζει να μου το παιζει.Φτυνει κιολας λιγο και δινει πονο.Εχω αρχισει ομως να ποναω και γω γιατι ηταν λιγουλακι αγαρμπη."Αουτς" της κανω.Μου χαμογελαει ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ.

Πως εχυσα απλως στο χερι της αντι να μου ξεριζωσει τον παργαλατσο,ενας Θεος-και αυτος οχι σηγουρα-το ξερει....

Πρωτη φορα ανακουφιστηκα που χτυπησε η πορτα.Χαμογελασε,ντυθηκε και εφυγε.

Δεν χαμογελασα,κατουρισα στον νιπτήρα,ευτυχως ολα καλα και διακτινιστηκα.

Μακρυα απο τα χερακια της....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Hawkeye Argill
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
579
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Autokinitas, FAT BASTARD, Pa Luki Luk και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού