Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τούρλωσε την κωλάρα της και τρίφτηκε πάνω μου, με προκάλεσε να την χουφτώσω και να πάρω μία προκαταβολή το τι θα ακολουθήσει, της έβαλα όλο το μεσαίο δάχτυλο κωλοδάχτυλο μέσα απο το στρίνγκ της, αυτή έβγαλε μια κραυγή και εκτινάχθηκε μπροστά, θα κάνουμε παιχνίδι όμορφο της είπα, θα σου γαμήσω τον κώλο και θα ματώσει. Τότε για να διαπιστώσει την σοβαρότητα της κατάστασης κατέβασα το φερμουάρ απο το παντελόνι και έβγαλα τον Μητσάκο έξω όπως λέει και η Άντζελα απο Κολωνού 48. Η γερόντισσα κοίταγε μία εμένα μία την Στέλλα, πρέπει να καύλωσε άσχημα και αυτή. Τσιμπούκι χωρίς δαχτυλήθρα και μαλακίες, την ρώτησα είσαι επαγγελματίας και μου απάντησε φυσικά τι κάνω τώρα. Αυτό ήθελα να ακούσω, την κόβω αμέσως, την γυρίζω μπρούμητα και τις γλύφω τις τρύπες βαθιά, της ανοίγω το κωλάντερο με τα δάχτυλα και σάστισε πολύ, τι κάνεις εκεί μου λέει, της λέω χαλάρωσε και εγώ συνάδερφος είμαι, επαγγελματίας. Της γάμησα το κώλο κλασικά στα 4 και έφυγα. Αγαπητοί χωρίς πολλά λόγια το κοριτσάκι έχει master, ξέρει πολλά, αλλά εγώ περισσότερα. Θα πραγματοποιηθεί εντός εβδομάδας και δεύτερη συνεδρία για να πάρει το διδακτορικό της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
walker 76
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.069
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Διανοούμενος, ThE και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού