Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την είχα σταμπάρει σε ουκ ολίγες βόλτες στο παρελθόν. Γυναικάρα με τα όλα της. Ύψος, παράστημα, βλέμμα και οι αγέρωχες βυζαρες της. Όλα μαζί ενα πακέτο που σε προσκαλεί να περάσεις στα ενδότερα. Τόσο καιρό δεν πέρναγα επειδή επέμενα στην άγρα νεότερων ηλικιών και σφιχτότερων σωμάτων στους παρακείμενους οίκους. Όμως ήξερα οτι θα ερθει η ώρα που θα το κάνω. Το πορνοένστικτο όταν μάθει κανεις να το διαβάζει με υπομονή θα ανταμειφθεί. Η Σόνια λοιπόν μου βγάζει την αυτοπεποίθηση ότι μαζι της θα περάσεις καλά. Και έτσι έγινε.

Όταν μπήκα στον οίκο, βρισκόταν ήδη στο σαλόνι. Είπε αυτό που λέει σε όλους. Πέρνα γλυκουλη να περάσεις ωραία κλπ. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο. Ευρύχωρο, καθαρό και με επαρκή φωτισμό. Ήρθε ολόγυμνη και αγέρωχη στο δωμάτιο. Μου ζήτησε να ξαπλώσω αναπαυτικά και να χαλαρώσω. Μη σκέφτεσαι τίποτα, μου έκανε. Και εχει δίκιο ρε μάγκες. Με μια γυναίκα με αυτή την εμπειρία αξίζει να αφεθείς στα χέρια της. Ξάπλωσε λίγο πάνω μου, εφερε τις βυζαρες στη πρόσωπο για λίγο, μετα τις πέρασε απο το στήθος , την κοιλιακή χώρα και κατάληξε στην πουτσα. Ακολούθησαν χάδια εκατερωθεν. Ένιωσα πασάς και αφέθηκα. Άργησε βα τον παρει στο στόμα. Όταν το έκανε, έγινε με αργές κινήσεις. Πρώτα έγλειψε αρχιδια, με πιπίλισμα και ελαφρύ ρουφηγμα. Ακολούθησε γλείψιμο όλου του κορμού και στη συνέχεια αργα αργα και βασανιστικά αλλα ηδονικά το κεφάλι και μπάσιμο μέχρι λίγο παραπάνω απο το μισό. Η πίπα της είχε μαεστρική εναλλαγή ρυθμού με ρεπερτόριο κινήσεων καλα δουλεμένο και προσαρμοσμένο στις αντιδράσεις του πελάτη. Το καλύτερο απ όλα ήταν η ανυπαρξία βιασύνης και άγχους. Αν ήθελα να με τελειώσει με πίπα θα μπορούσε να γίνει όμως για πρώτη φορά προτίμησα να ανεβει απο πάνω να χαρώ αυτές τις βυζαρες. Μου της εφερε στο πρόσωπο και με καβάλησε με ηρεμία κουνώντας αισθησιακά τη λεκάνη της. Το σωμα της είναι αρκετά σφιχτο για την ηλικία της και είναι προφανες οτι δεν εχει σταματήσει να περιποιείται τον εαυτό της με κάποια σωματική άσκηση. Οταν πλησίαζε το τέλος ανέβασα ρυθμό και έσπρωχνα πλέον εγώ δυνατα μέχρι να εκραγώ μέσα της. Έμεινε πάνω μου μέχρι να στραγγίξει και η τελευταία σταγόνα. Δείγμα και αυτο οτι ξερει να ικανοποιεί τον αλλον. Είναι επαγγελματίας και σε αντίθεση με πολλες του χώρου, της αρέσει η δουλειά και την κάνει πολύ καλα. Την επόμενη φορά θα αφεθώ να ρουφήξει το πάντα στο στόμα της. Αξίζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
234
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, sinatra7, ΣΠΥΡΟΣΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2024
Φίλε τι ώρα μπορώ να την πετύχω?
20 Μαρτίου, 2024
Συνήθως πρώτη βάρδια, νομίζω έρχεται μετα τις 11:00 και μενει μέχρι 8 τπ αργότερο.
28 Μαρτίου, 2024
Αδελφέ ξέρεις αν είναι ναι σαββατα?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3