Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα καιρο που ηθελα να γραψω για την συγκεκριμενη.Και αυτη που γραφω δεν ειναι η πρωτη επισκεψη.Και σιγουρα οχι η τελευταια.

8/3 μερα της γυναικας και αδειευομαι καθοσον 9 ειχα θλιβερο καθηκον συγγενικου προσωπου και ψυχολογια στα ταρταρα.Για να εξισορροπισω ειπα λοιπον να παω στη δοκιμασμενη λυση που ακουει στο ονομα Εμμυ.Ειχα δει απο το σαιτ οτι εχει βαρδια.

Το σαιτ λεει 9 αλλα αμα ξερεις πας 10 και καθοσον το κοριτσι μαγκιορικο και με πελατεια,δεν παταει πριν τις 10.Ε να προλαβει να πιει και κανα καφε...

Μπαινοντας στο δωματιο μου σκαει χαμογελο και ψευτομουτρωνει λεγοντας "Που ειναι τα λουλουδια μου ρε"
Γελαω και απανταω "Εφερα κατι αλλο να βαλουμε στα κενα"
Γελαει και με παιζει λιγο με το χερι,φιλωντας με στον λαιμο.Εγω εχω σαλιωσει δαχτυλα και παιζω με την κλειτοριδα της.Ξερω οτι δεν θελει δαχτυλιασμα και δεν επιμενω.
Ξαφνικα αρχιζει να με τσιμπουκωνει και χανω τη φωνη μου.Και πανω κατω και περασμα τις μπαλες και βαθος και δινει πονο.
Εκει λοιπον που με εχει κανει τουρμπο ανεβαινει πανω και αρχιζει να ιππευει σαν την Αμαζονα.Και σε κοιταει στα ματια και χαμογελαει ρε φιλε,οχι σαν τις λατινες τις ψυχρες.Ξερεις οτι το παιζει αλλα το κανει πειστικα,της το δινω.
Μετα απο λιγο την γυρναω στα 4 και δινω πονο.Σηκωνομαι και ορθιος και την βαζω στην ακρη στο κρεββατι για να εχω καλυτερη δυναμη.Δεν κολλαει πουθενα και μουγκριζει κιολας.Εκει τα εδωσα με δυναμη στον σκουφο μετα απο κανα 3λεπτο σφυρι και στανιαρω.
Κυρια,μου δινει μαντιλακι για να σκουπιστω με χαιδευει στο στηθος,μου χαμογελαει και φευγει.
Αμα καθε φορα ειχε τοσο ορεξη παντως θα ηταν ολα 10.Προσωπικα την συνιστω ανεπιφυλακτα στον συγκεκριμενο οικο.

Υ.Γ η τστσα ουτε που χτυπησε και το 10λεπτο το ξεπερασαμε χαλαρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Hawkeye Argill
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
579
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, sisax87, Johnny87 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού