Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε χθές στη 1η βάρδια, η Μέριλιν είναι μια από τις πολλές λατίνες που έχουν σκάσει τις τελευταίες βδομάδες, την είχα πετύχει Φώκαιας 25α και Φυλής 56 και έχει είχε μπεί και αυτή στα προσεχώς όπως και κάποιες ακόμα, με καλά κορμιά,όπου αξίζει να της βάλω στο παλμαρε ανεξαρτήτως υπηρεσιών.
Μελαχρινή λεπτή λατίνα 20 χρονών από Κολομβία και αυτή, με 1.5αρι βυζάκι και αρκετά διακριτικά τατουάζ .
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο φρεσκαριστικα κάι τη περίμενα, δυστυχώς δε μιλάει αγγλικά ούτε βέβαια ελληνικά οπότε χάσαμε λίγο χρόνο με την εφαρμογή μετάφρασης.
Συνοπτικά, προκαταρκτικά δεν είχε απλά έπαιξε το πούτσο μου και χαϊδεύε τις ρόγες μου...Πέρασμα προφυλακτικου, πίπα κακή με πολύ χέρι και ρηχή, ύστερα από καθοδήγηση μου η πίπα εξελίχτηκε σε καλή, πρώτη στάση στα τέσσερα, καλό στήσιμο αλλά δεν αντέχει δυνατούς/γρήγορους ρυθμούς, δεύτερη στάση την έστησα ανάσκελα, πριν ξαναμπώ μέσα της έσκυψα κάι γευτικα τη μουνάρα της, με άφησε και έδειξε κσι να γουστάρει, μπήκα μέσα της και μετά από κάνα 3λεπτο έχυσα.
Στο δωμάτιο έκατσα 14-15 λεπτά αλλά στην αρχή 3-4 λεπτά τα φάγαμε με τον μεταφραστή, τίποτα το ιδιαίτερο μέτρια συμμετοχή για ένα απλό χυσιμο με μια νέα κοπέλα, δε θα την ξαναπάρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μέριλιν
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.128
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 trupokatharisths, amjik, topscorer και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού