Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Θα είμαι σύντομος όσο μπορώ, τα έχει γράψει ο από κάτω.
Απο Παραγουάη, δηλώνει, μιλάει Ελληνικά, ψηλή, ποδάρες, κώλος στητός και σφιχτός, βυζί τούμπανο τσίτα, η κοπέλα είναι τούμπανο, άλογο, μουνάρα (για τα δικά μου γούστα) σε σημείο που σχεδόν δεν θυμάμαι το πρόσωπο της, χάζευα τα μπούτια/κώλο/βυζιά θολωμένος, την 1η φορά που την είχα δει δεν πέρασα μόνο και μόνο γιατί προηγούνταν 2 αλλοδαποί (ή Αλβανοί ή πρ.ανατ.μπλόκ, γιατί πάκιδες δεν παίρνει ο οίκος)που βρώμαγαν στο σαλόνι και ξενέρωσα.

Αυτή την φορά προς το τέλος της βάρδιας ήμουν σόλο σαλόνι και πέρασα με την μία, χώρος οκ για τέλος βάρδιας.
Μπήκε, γύρισε πλάτη και γδύθηκε (κάτι έκρυβε), λίγα χουφτώματα, καπότα, πίπα 6/10, εγώ χάζευα κορμί στον καθρέπτη, καβάλησε λίγο, 1-2 λεπτά μέτριο προς κακό, στα @@ μου την έβαλα από κάτω και λέω θα κάνω εγώ παιχνίδι, με άφησε δεν λέω, δεν γκρίνιαξε όταν έπεσα πάνω της σαν βόδι και πέταγε τα πάπι κλπ της, ΑΛΛΑ μαλάκες η κοπέλα βρώμαγε ιδρωτίλα παντού και ακόμα περισσότερο βρώμαγε η ανάσα της, σαν βόθρος, αυτό έκρυβε στην αρχή και για αυτό έκλεινε το στόμα της και γύρναγε από την άλλη, ήταν και κρυωμένη!
Κατάλαβε ότι ξενέρωσα και μου λέει πάμε στα 4, έ, εκεί μου ξανασηκώθηκε, φοβερή θέα, τελείωσα βιαστικά, ευχαρίστησα και έφυγε, ενώ εγώ προσπαθούσα να την ξεχάσω την μπόχα σκεπτόμενος τι κορμάρα είναι.
Τέλος βάρδιας ήταν οκ, καταλαβαίνω, αλλά 0 υγιεινή και άρρωστη, την σώνει το κορμί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Mpooumpoukos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
4.386
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TRR, Milfomaniac, n.smirni76 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού