Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα την λέω ΚαυΛίντα για να την ξεχωρίζω από την άλλη του Φ86.
'Ομορφο Λατινοπρόσωπο, ανάστημα ~1,60 , 2άρι+ στητό φυσικό βυζί με piercing σε ρώγες , τούμπανη Λατινοκωλάρα, αυτή που είναι και σφιχτή και αφράτη ταυτόχρονα, ξέρετε, απαλό δέρμα και σχετικά δεμένο κορμί (είναι 22...), εμένα με έψησε άμεσα με το "βλέμμα" της Χεχε!
Άφησε αγκαλίτσες, χουφτώματα, πεταχτά φιλιά, τρίψψιματα, πεντακάθαρη και φρεσκοξυρισμένη (ήμουν 2ος στη βάρδια και ένα 19χρονο το είχε ξεπετάξει σε 4 λεπτά) μύριζε και ωραία, μέτρια προς καλή πίπα με σκούφο κανά λεπτό, καβάλησε σε reverse cow από μόνη της, φοβερή θέα αλλά δεν με βόλευε οπότε την έβαλα από κάτω και απολάμβανα τα βυζιά να πηγαίνουν πέρα-δώθε και αυτήν με ανοιχτό το στόμα να με καυλώνει κ'άλλο, 0 κρέμα μόνο σάλιο, 3-4 λεπτά και κόβω να μην τελειώσω, της λέω στα 4 στην άκρη και στήνεται τέλεια, ήταν όντως δυνατό το θέαμα, κατέβαζε μούρη στο στρώμα κοίταγε καθρέπτη, όλα σωστά τα έκανε.
Περίπου 2-3 λεπτά στην στάση αυτή σηκώνεται στα χέρια και αρχίζει ένα twerk θα το πώ, με τον πούτσο μου μέσα της όπου με τελείωσε ΑΛΛΑ, το μελανό σημείο εδώ, τραβήχτηκε γρήγορα ίσως και καταλάθος αλλά μάλλον συνειδητά, έφαγε 3 σφαλιάρες στο δεξί κωλομέρι γι'αυτό και τσίνησε.
Σύνοψη, 9-10 λεπτά σύνολο, τσατσά καλή, δεν ενόχλησε (η Ρωσίδα ασπρομάλλα 65+ που κουτσαίνει, έδινε μαθήματα ζωής σε πιτσιρικάδες όταν βγήκα), η κοπέλα πολύ καλή και με όρεξη, αλλά δίνει σημάδια πως κατά 99% θα μειωθεί ραγδαία η απόδοση της όπως με όλες τις Λατίνες που "καίγονται" μετά από λίγο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2024
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mpooumpoukos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
4.396
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Johnny Red2, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2024
αυτη η Λιντα(επειδη νμζ υπαρχουν 3)ειναι αυτη π δουλευε ενα διαστημα φυλης 86 πανω?αν ειναι αυτη δουλευει ακομα?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1