Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Με την Άννα λόγω εμφάνιση έχω περάσει μαζί της 4 φορές Επειδή στην αρχή ήταν φιλική και υποτακτικη τις πρώτες 2 φορές είναι και καθαρή αλλά τελευταίες 2 φορες είχε αλλάξει τελείως νομίζω ότι έχω μόνο μαζί μου!,. Μπαίνει στο δωμάτιο και σαν ψυχοπαθής απόμακρη μαζεμενη και Θελει να κάνει αγγαρείες να περάσουν τα 10 λεπτά και να φύγει!! Η κοπέλα έχει κατάλαβει ότι έτσι και αλλιώς θα περάσουν μαζί της λόγω εμφανισηε και έχει ένα ύφος!
Δεν θα πω σε λεπτομεριες πως ήταν οι πρώτες φορες μαζί της επειδή δεν θέλω να την εκθέτω!!! Αλλα μου άρεσε! Δεν ήταν το πρόγραμμα που ανακοίνωσαν! Μέχρι τελευταία φορά συνεχίστηκαν αλλά χωρίς όρεξη μαγκωμενη και ψόφια!
Την βαρέθηκα σήμερα και την έδιωξα ?!! Δεν αξίζει πια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος , Pitsirikosss και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2024
Θα μπορούσες να εξηγήσεις την παρακάτω φράση;

"...αλλά τελευταίες 2 φορες είχε αλλάξει τελείως νομίζω ότι έχω μόνο μαζί μου!,. "

Δε βγάζω νόημα,σόρρυ.

Γενικά στην κριτική σου ,κάτι πας να πείς αλλά δεν το λες ...οπότε τελικά μια χαρα την εκθέτεις.
Αλλά αφήνεις και πλανώμενο υποννοούμενο ότι της ζήτησες κάτι που δε μας το λες όμως.

Γιατί το αναφέρεις κάν; δεν ξέρεις πώς σκέφτεται ο μέσος μπουρδελιάρης;

Αφήνει ερωτηματικά η κριτική σου. Αυτή είναι η γνώμη μου,καλή συνέχεια και καλά μυαλά.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1