Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 302 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ψηλού αναστήματος, καστανοξανθη με ισια μαλλιά μέχρι ώμους αλλά όχι καρέ που έχω παρατηρήσει ότι είναι στη μόδα παλι (μάλλον), φάτσα ωραία και όμορφη γενικώς, αβυζη παντελώς ομως και μόνο οι ρώγες υπάρχουν, αδύνατο σκινυ μοντελε κορμί, ωραίο κωλαρακι για το συνολο της και ωραία πόδια.
η εικόνα είναι καλή και αν πάρει 5 κιλά μαξ, για να δεσει, πιστευω θα καίει καρδιές.
για μένα είναι καθαρά μοντέλο πασαρέλας (το εχει το κατγουοκ) και εννοείται οτι αν υπήρχε και κανονικό βυζί, θα αγγιζαμε την τελειότητα του παναγιωτη τοκου.
βεβαια ενας αυτο-κολλητος εδω μεσα με κατι 10αρια που μοιραζει απο'δω και απο'κει απλοχερα, την εχει ξεπερασει κατα πολυ, την τελειοτητα εννοω, με το ταπεινο του κομποδεμα της ακρης που δε λεει να τελειωσει με τιποτα. Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
κλεινει η παρενθεση.
σαλοναρισμα γυμνόστηθη με ενα ασπροροζ στριγκακι, κάτι λουριά σαν ζαρτιερες από μέση μέχρι κωλομαγουλα, τα οποία μου άρεσαν πάρα πολυ και εδωσαν παραπανω ποντους στο συνολο (εχω πει πολλακις οτι ειμαι λατρης του λινζερι), λεπτεπίλεπτα πορνοτακουνα και όχι τα χοντροειδεστατα, αντικαβλωτικα και αηδιαστικά των στριπερς και ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά.
με κάρφωσε την ώρα που έκανε γύρω στο στριποστύλο και κατάλαβε αμέσως ότι με κέρδισε.
όλη η εικόνα της μου έδειξε ότι έχει ένα κλας.
υπόψιν όμως, αυτή ήταν η 2η φορά που την έβλεπα.
την 1η την είχα πετύχει με κάτι μαύρα κοινά εσώρουχα και μια μούρη μέχρι το πάτωμα, πράγμα που μου ειχε δειξει τοτε οτι η μεταβολή και η πόρτα ηταν μονοδρομος.
καλη ντριπλα απο μερια της το λοιπον. Έτσι!
εισοδος στο δωματιο με χαμογελο απο πριν και ερχεται διπλα μου, επειδη ημουν ορθιος.
της εκανα μια αγκαλια, της ειπα τα ευσημα περι μοντελινγκ και σκασαμε κρεβατι.
δυστυχως προκατ 0.
εκει με ξενερωσε αρκετα, γιατι περιμενα καποια τυπικη εστω ανταποκριση.
δεν πειραζει, παμε παρακατω.
ξαπλαρω για πιπα, με ρωταει για φρι, της λεω ναι, με καθαριζει και πεφτει για βουτια.
μαγκες η πιπα της ειναι αρκετα καλη που δεν το περιμενα.
να κανει βαθια μπασιματα και εντονα, αλλα να μη μπορει να το παρει ολο.
συνεχισε τις προσπαθειες ομως.
να μου τον πιανει πρωτα με το ενα χερι για να τον στηριξει και μετα οταν καβλωνα με το μουτρακι της, εβαλε και τα δυο της χερια, πραγμα που με εκανε τουρμπο.
τρελη εικονα να σε πιπωνει η αλλη κρατωντας το καβλι σου με τα 2 χερια, δειχνοντας μπουκωμενη το μεγεθος σου πλην σαφως.
εκει σε καποια φαση βαζει το ενα χερι της στο λαρυγγι και μου δειχνει οτι μεχρι εκει παει λεγοντας μου "μπιγκ... μπιγκ".
δεν μασησε ομως, πηρε ανασα και ξανα μακροβουτι. ασχολειται και με κορμο, αλλα απο @@ ουτε γεια.
αν ρουφαγε, μιλαμε θα πηγαινε το ολο σκηνικο σε αλλο λεβελ.
παρολ'αυτα δεν περιμενα τετοια φασουλα και ζηλο απο μερια της.
σταματαμε για σεξ με πρωτη σταση το καου.
βαζει λιγο ζελ και ανεβαινει.
δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο ετσι οπως το χειριζεται, δεν υπαρχει ποικιλια κινησεων δηλαδη, αλλα δε σε χαλάει κιολας.
να την εχω αφησει λιγο να δω πως θα το παει και σε τι τεμπο και μετα να αναλαμβανω και εγω.
να χουφτωνω κλασσικα κωλαρακι μονο, γιατι απο βυζια ειπαμε... τζιφος.
απο μονη της και προς εκπληξη μου, γυριζει σε ριβερς καου.
η θεα που το μουνακι της ρουφαει το καβλι μου φοβερη και την αφηνω να κανει το παιχνιδι της ξανα, με μενα να εχω χουφτωσει-μαγκωσει τα κωλομερια της και να της δειχνω τη ροτα.
δευτερη σταση σε μισιον και στην ακρη του κρεβατιου.
να την πηδαω σε ηπιο τεμπο και πηγαινοντας να ανεβασω ρυθμο λιγο, της πιανω το λαιμο για να δωσω μια κινκυ πινελια.
δυστυχως με εκοψε με πολυ ευγενια λεγοντας μου "αημ νοτ ντουϊνγκ δις πλιζ".
ξενερωσα... αλλα συνεχισα την εργατια.
εβγαλα το χερι μου απο το λαιμο της και το ακουμπησα στο στερνο της, οπου εκει επιασα κυριολεκτικα... κοκαλα. Σπασίκλας
με την αφη μου ηρθε καπως, αλλα το εδιωξα κατευθειαν απο το μυαλο μου.
γενικως ειμαι του μοντελε, του αδυνατου και του θηλυκου κορμιου, αλλα οχι τοσο αδυνατο-σκινυ.
κιρα ΦΑΕ !!!
αλλαγη στασης σε ντογκυ με μενα ορθιο κλασσικα και στην ακρη του κρεβατιου.
να με αφηνει να κανω τα δικα μου, αλλα να με ψιλοκοβει κιολας ευγενικα, χωρις να με χαλαει.
ωραιο στησιμο αλλα λιγακι ψιλοκλεβει, γυρνοντας τη μεση της προς αριστερα.
δε μπορουσα να δωσω πονο, αλλα τη σεβαστηκα λογω ευθυμης συμπεριφορας απο την αρχη του σεσιον.
καποια λεπτα αργοτερα ακουστηκε και η πορτα απο την τσατσα.
εκει λιγο κομπλαρε, εκανε μια κινηση και καπως σηκωσε το κορμι της και βγηκα απο μεσα της. επικρατησε μια αμηχανια για καποια νανοδευτερολεπτα, εβαλε ξανα λιγο ζελ και μου ειπε κατι για το χρονο, το οποιο δεν καταλαβα καλα, αλλα προφανως εννοουσε οτι επρεπε να τελειωνω προφανως.
οντως μετα απο καποια λεπτα εχυσα εντος καποτιδιου και με αφησε να στραγγιξω κανονικοτατα.
σηκωμα για τα καθαριστικα, φιλοφρονησεις, χαμογελα και μπαη μπαη.
κομιουνικεησο στα αγγλικα λιγο.

για να κλεισω.
1) ο χωρος κλασσικος δεν εχει αλλαξει καθολου. καποιες φθορες ειναι αισθητες βεβαια με την παροδο του χρονου, αλλα οκ περναει το τεστ. το χαμηλο κρεβατι ειναι για μενα το βασικο μειον, που δε με βολευει.
2) η τσατσα ενοχλησε, αρα κοπηκε σε ποντους.
3) η κιρα ειναι μια ομορφη μοντελαρα, αλλα αβυζη παντελως. προσωπικα δε με χαλαει τοσο πολυ γιατι ειμαι λατρης της φυσης, αλλα εννοειται θα ανεβαινε λεβελ (πολυ μαλιστα) με λιγο νορμαλ βυζι.
σε κερδιζει με το χαμογελο και το μοντελε κορμι της, αλλα σε ξενερωνει με τα 0 προκατ.
σε φτιαχνει με την ωραια και δυνατη πιπα της, αλλα σε ξενερωνει παλι με το λιγο κλεψιμο και τα "αημ νοτ ντουϊνγκ δις πλιζ" ...με ευγενια παντα ομως.
και ομως εγω πιστευω οτι θα σου δωθει για κατι παραπανω, αν την κουμανταρεις με τροπο.
τουλαχιστον αυτο μου εβγαλε και γι'αυτο θα βαλω ισως.
θα τη ξαναδοκιμασω οπως και δηποτε λοιπον, μπας και καταφερω να βγαλω κατι επιπελον απο μεσα της στο θεμα πορνοσυμπεριφορας και πορνοανταποκρισης.

υ/γ κατι τετοιο μου ειχε κανει και η ιρινουσκα/στελλα, μου το επαιζε τρελιτσα στην αρχη και μετα γινοταν της καριολας μεσα (εχω κριτικη).
θα δειξει το λοιπον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κίρα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.157
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Milfomaniac, digger, Pa Luki Luk και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2024
χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και γύρο στον στύλο η Κίρα;;;
Ε λοιπόν αυτό είναι είδηση, έτσι μου 'ρχεται να ξαναπάω.
review reaction 1 papaphilips
08 Μαρτίου, 2024
Γενικά ο οίκος έχει παρακμασει. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί βγάλαν τους καθρέπτες
review reaction 5 papaphilips
08 Μαρτίου, 2024
@Johnstef
και ομως με παραξενεψε και μενα, οπως εννοω στην προταση απο το "υπ'οψιν" και κατω.

@mkavlos
στο δωματιο που μπηκα το πορτατιφ ηταν σπασμενο και ο καλογερος "ντυμενος" με ταινια συσκευασιας για να μην πεσει, την ωρα που πας να βαλεις τα ρουχα σου.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3