Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ψηλού αναστήματος, κορμί θηλυκό-κορμαρα, μελαμψή αλλά όχι τζιπσυκινγκς φάση, μελαχρινή με μαλλί μέχρι ώμους σαν καρέ, φάτσα καλή η οποία με τα γυαλιά που φοράει ανεβαίνει λίγο στο λεβελ καβλας-ανωμαλιας θα μπορούσα να πω, σιδεράκια που δεν ενοχλούν στο πνευστό, βυζί στητο νορμάλ για την κορμοστασιά της και φοβερό σε όψη και αφή, ωραίος κωλος ο οποίος πέφτει ελαφρώς όταν κατέβει από τα πορνοτακουνα αλλά δε σε χαλάει με την καμια, ωραία πόδια και κάποια τατουάζ διάσπαρτα με το πιο εντυπωσιακό στο δεξί μπούτι της, το οποίο μου θύμισε κάποιο ανάλογο τατουάζ κάποιου εσκορτ.
θα τσεκαρω να δω αν παίζει μπάλα και σε γραφείο.
σαλόνι αδιάφορο και ανέκφραστο με ένα απλό και τυπικό "γεια σου", αλλά όχι σαν το νιαούρισμα της παλαιάς μοντελομουναρας σόνιας από φυλής (για όσους θυμούνται).
είσοδος στο δωμάτιο και συνεχίζει να είναι εντελώς ψυχρή, άρα προκάτ ούτε κατά διάνοια.
δεν έκανα κίνηση ούτε εγώ.
ξαπλαρω και έχει ετοιμάσει ήδη την καποτα που μου τη φοράει εννοείται σε πεσμένο πουλί.
η πίπα της παντελώς αδιάφορη, άκυρη, ατεχνη και άοσμη. δίνει βάση μόνο στο κεφάλι, φτάνει μέχρι τη μέση του κορμού και χρησιμοποιεί και χέρι. σε κάποια φάση δίνει και λίγο ταχύτητα στο πάνω κάτω, αλλά
γενικώς δε λέει.
σταματαει αφού μου έχει σηκωθεί κάπως και με ρωτάει για σεξ.
της λέω να έρθει από πάνω και μου ρίχνει καταπληκτική πόρτα.
ωραιο ξεκίνημα λέω, αλλά, θα σε πάω γαμιωντας στις άλλες κλασσικές στάσεις σκέφτηκα... όπερ και εγένετο.
πρώτη στάση λοιπόν σε μισιον και με περιμενει στη μέση του κρεβατιού.
χα της λέω, δεν κατάλαβες καλά και την τραβάω στην άκρη για να φάει γερή πουτσα. με βλέπει ότι έχει γυαλίσει το μάτι μου και χώνει 2 χούφτες ζελ.
ρε μάγκες τόσο ζελ δε μου έχει ξανατυχει. μιλάμε κολυμπούσα στην αρχή, αλλά μετά έστρωσε.
προσωπικά δεν έχω θέμα με το ζελ, ίσα ίσα το προτιμώ κιόλας για να μη με ενοχλεί στο καβλι μου όταν φρακαρει, αλλά τέτοια ποσότητα δεν έχω ξαναδεί.
όσοι έχετε θέμα νομίζω θα ξενερωσετε, αν κάνει τα ίδια.
μπαίνω χαλαρά και ξεκινάω το πρεσο.
να δίνω βάση στα πόδια σαν μποξερ και να πέφτει πολύ κοπανημα. σιγά σιγά ξεκινάνε τα ζόρια, το εξωτερικό ζελ έχει πάει περίπατο και έχει απλωθεί στα μπούτια μου και στην εσωτερικη πλευρά τους.
να ψιλοφτανω πάτο και να έχει ξεκινήσει τα πάπι, πούτα, κονιο κλπ λάτιν τα οποία δε γνωρίζω.
πόδια πάνω, πόδια κάτω, πρεσο στο φουλ και να πηγαίνουμε βόλτα το στρώμα. σταματάω μην έχουμε κάνα ατύχημα και τη βάζω στην άλλη πλευρά του κρεβατιού με αντίσταση την πλάτη του-τοιχο.
ξανά πόνο.
βαθια μπασιματα και κραυγές ανάλογες λάτιν.
αλλαγή στάσης σε ντογκυ όπως πάντα στην άκρη του κρεβατιού.
ξαναβάζει ζελ η καρχια και στήνεται σωστά όμως. η θέα είναι ωραία και την έχω φάτσα κάρτα στον καθρέφτη. το μωρό είναι ψηλό και όσοι είναι κάτω του 1,80 πιστεύω θα δυσκολευτουν έτσι.
μπασιμο χαλαρο και ανέβασμα τέμπο, μπαζοβγαλσιμο της πούτσας μου και ανάλογοι μουνοηχοι στην ατμόσφαιρα.
να την πιάνω από πλάτη και να χουφτωνω την κωλαρα της. ταυτόχρονα να την πασαλειβω και με το ζελ της για σπάσιμο.
δεν έδωσε σημασία, μάλλον δεν το κατάλαβε.
την πετάω μπρούμυτα και ανεβαίνω πάνω της.
ο κωλος της και το σώμα της σφιχτό, αλλά όχι σαν της Λίζας (πρόσφατη κριτική).
η ρουφιάνα είναι άλογο κανονικο.
να την πηδάω έτσι μπρούμυτα, να την έχω καβαλήσει ελαφρώς και να με έχει ταράξει στα λάτιν πάλι.
η διαδρομή να φτάνει μέχρι πάτο.
τη σταματάω και της λέω να ανέβει αυτή τωρα για να πιάσει λίγο εργασία και με γειώνει πάλι, αλλά με χαζογελακια.
τη ξαναστηνω σε μισιον στην άκρη του κρεβατιού πάλι και ξανά πονο. συνάμα να χουφτωνω τα ωραία της βυζια και τις μπουταρες της εναλλάξ. την πήγα έτσι μέχρι που έχυσα εντός καποτιδιου.
με άφησε και στραγγιξα κανονικά χωρίς πρόβλημα και έκανε και κάτι γελακια πάλι εκεί, όπως κάνουν οι χαζογκομενες στις τσόντες όταν τις χύνουν στη μάπα οι μεταλλαγμένοι.
σήκωμα για τα καθαριστικά και όπως ψυχρά μπήκε, έτσι ψυχρά έφυγε.
ούτε γεια δεν είπαμε.

για να κλείσω.
1) ο χώρος αρκετά πουτανιαρικος, ανετος (όχι όπως το απέναντι μέσα που δε χωράς να στρίψεις) και σχετικά καλός θα έλεγα. είναι το πρώτο δωμάτιο αριστερά με το που μπαίνεις. εχει και καθρεφταρα να κάνεις παιχνίδι.
2) η τσατσά ευγενική και δεν ενόχλησε.
3) η Τζέσικα είναι πιτσιρικα, άλογο πραγματικά, όμορφη λατινα και γενικά πολύ εντυπωσιακή παρουσία που μπαίνεις χαλαρά εννοείται. στο σεξ σε αφήνει να κάνεις το παιχνίδι σου, δε σε κόβει, αλλά από πρωτοβουλία είναι 0, όπως επίσης και από προκάτ. η έκφραση της είναι ιγκλού επίσης.
πολύ φάουλ το υπερβολικό ζελ τέλος.
πιστεύω ότι μετά από 2-3 φορές και αν δεν αλλάξει κάτι, θα την έχω βαρεθεί ηδη.
άρα απο μένα είναι ίσως, καθαρά λόγω εξωτερικής εμφάνισης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
93
Likes:
46.037
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TRR, ThE, giorgiodelafuentes2 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2024
Η κριτική σου ενδιαφέρουσα ως συνήθως.
*
Papi=papíto=daddy
Puta=πουτάνα,σκύλα,καριόλα κλπ.
Coño=mouni kalligrafia
Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 giorgiodelafuentes2, papaphilips
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1