Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 240 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ηλιόλουστο μεσημέρι και κατέβηκα για μια κατάθεση να χαλαρώσω πρίν τη μεσημεριανή μου σιεστα. Δεν είχα όρεξη για τσάρκα μπήκα στο 86 ήταν η Τζέσικα πιπαρες αλλά την έχω πάρει 2 φορές και βαριόμουν μπήκα και περίπου απέναντι στο 65β και η τσα2 μου είπε πως έχει την Τσεχα και με ρώτησε αν τη ξέρω, αποκρίθηκα θετικά. Την έχω πετύχει και η αλήθεια είναι πως είναι από τις πιο ωραίες παρουσίες στο χαλί που ζούμε και είπα να μπω. Ήρθε και το Χριστινάκι με το βρακάκι της μου λέει να ξαπλώσω και έρχεται από πάνω μου για να παίξω με τα βυζάκια της( 1,5-2αρια) καύλωσα γρήγορα και με ρώτησε αν θέλω πίπα της είπα να μου βάλει σκούφο και ξεκίνησε ίσα που το κεφάλι έβαζε αλλά είχε πάρει ωραία θέση με φάτσα στο καθρέφτη και φαινόταν πολύ ωραίος ο πουτσος μου στο στομστακι της με καύλωσε αρκετά αυτή η εικόνα. Σε ούτε 2 λεπτά σταματάει και μου λέει θα με γαμησεις, η αλήθεια είναι πως μου τ δίνει όταν το κάνουν αυτό τόσο γρήγορα αλλά έτσι και αλλιώς δεν έλεγε και πολλά τ τσιμπούκι, τ βάζω στα τέσσερα λοιπόν της λέω να το βάλει μέσα στη μουναρα της και ρε μάγκες ειλικρινά δεν περίμενα τέτοια ήττα. Ξεγελάστηκα από το σωματότυπο επειδή γενικά έχει καλό κορμάκι περίμενα και το μουνάκι της να είναι λίγο στενουλι ΧΑΧΑ. Παίζει να χε 1 κιλό τζελ αλλά και πάλι το μουνι της πρέπει να χει ξεχειλωσει φουλ. Δε γαμιεται λέω θα τ πάω τέρμα τα γκάζια την ? κάνα 5 λεπτό μέχρι που ρθε να συνεχίσω πιάστηκα από τ μαλακά κωλομερια της και στράγγισμα βαθιά στο τζελ εεε στο μουνι της. Μου χορήγησε μερικά μωρομαντιλα για να αφαιρέσω το σκούφο με αποχαιρέτησε γλυκά και συνέχισε για τον επόμενο συναγωνιστη. Συμπέρασμα όμορφο κορίτσι, δε γκρινιάζει, αντέχει (με τέτοιο τζέλοπηγάδο αυτό έλλειπε) αλλά μια κρύα Κοζελ θα ήταν καλύτερη από τ Τσέχα Χριστίνα βέβαια μια δοκιμή πότε δεν έβλαψε!! Καλη συνέχεια αδέρφια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.679
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, Ημεδαπος , Milfomaniac και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2024
Φουλ τζελ...bad thing..για μενα λογος αρκετος για να μην επαναλαβει κανεις...τι να καταλαβεις ετσι..??
review reaction 1 Pitsirikosss
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1