Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Άννα είναι κοπέλα από την Λατινική Αμερική ! Ύψος 1.70.
Γεμάτα καπούλια και καλό στήθος, με τα νούμερα δεν τα πάω καλά! Σαν γκειπφρουτ ήταν, γενικά είναι όμορφη και πληθωρική, όχι χοντρή!
Στα του αγώνα είναι αρκετά λιγομίλητη και μαγκωμενη
πίπα με σκούφο χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια να υπάρξει ανόρθωση πριν βάλει το προφυλακτικό, σκέφτηκα θα με φολιασει! παρόλα είχε καλό Ρυθμό και γενικά προσπαθησε στο στοματικο και επήλθε εύκολα ανόρθωση, επειδή γουσταρα το θέαμα προσώπου και στήθους ζήτησα να ανέβει από πάνω! Σαν πρώτη στάση, κουνήθηκε αρκετά καλά!
Περισσότερο μπρος πίσω και λιγότερο πάνω κάτω όταν κουράστηκε εσκυψε πανω μου όπου εκεί άρχισα να δίνω εγώ περισσότερο! Μετά από λίγο την κατάλαβα ότι ζοριστηκε, αλλαγή στάσης στα 4 όπου αντέχει σφυροκόπημα! Ωραία αίσθηση τα κωλομερια ιδίως όταν ανεβάζεις στροφές, γενικά είναι κρεβατογεμιστρα οπότε και οπτικά καλό το θέαμα!
Εν κατακλείδι, δεν τρελάθηκα με τις υπηρεσίες δεν με απογοήτευσε όμως! Και γενικά για 20 ευρώ είναι μια χαρά για μια γρηγορη πιστόλια με ένα ωραίο κορίτσι για αυτό και το ίσως!

Αυτή είναι η δική μου εμπειρία που σίγουρα μπορεί να είναι διαφορετική σε σχέση την δική σας, να περνάτε καλά και πορνικα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
paraxenos_tsarkadoros
Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
216
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sinatra7, ThE, Milfomaniac και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού