Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 110 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ειχα βγει με γκομενα και δεν εκατσε οποτε σιγα μη σκασω,τραβηξα μια Βεργας 7 να στανιαρω.

Ειχα διαβασει περι Σαμπινας και ειπα να δοκιμασω τι μπορει να κανει.

Μπαινοντας μεσα(Κυριακη γαρ) βλεπω 4 ατομα σειρα.Ειπα θα περιμενω να δω πως ειναι απο κοντα.
Βγηκε το μοντελακι με ενα δυκτιωτο οποτε ειπα "Ας περιμενω".Και περιμενα.ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ.
Σε λιγο θα βαραγα σκαμπιλια με την ψωλη μου στους αλλους πελατες.

Με τα πολλα μπηκα στο δωμστιο και κανα εικοσαλεπτο μετα μπηκε φουριοζα.Ημουν ηδη στο κρεββατι και με το που της μιλησα,μου ειπε να μη μιλαω και να μη φωναζω(Η που κατι παιρνει, η που θα επρεπε κατι να παιρνει αλλα τελοσπαντων)

Μου το παιζει λιγο να σηκωθει ελαφρως και αρχθζει ενα σολο κλαρινο με την καποτα αλλο πραγμα.Η κοπελιτσα ειναι του κονσερβατουαρ χαλαρα.Αφου με εκανε τουρμπο αρχισε να χορευει πανω και μετα για να τελειωσω στηθηκε στα 4.Δεν μπορεσα να κρατηθω πολυ γιατι ειναι μουναρα αλλα εχει σουπερ κάλο η σουπερ προμηθευτη.Με το που εχυσα με αφηκε συξηλο και τραβηξε στον επομενο.

Στα τελικα

Αναμονη :1.5 ωρα χαλαρα
Σεξ: Γυρω στα 7 λεπτα

Και φτανουμε στο ερωτημα αν την ξαναπαιρνα.Επειδη γινοταν της πορνης το καγκελο απο κοσμο,θα ηθελα να την ξαναδοκιμασω σε πιο χαλαρα.Αν εχει....

Δεν ειναι για ολους παντως...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2024
Όνομα κοπέλας
Σαμπίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Hawkeye Argill
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
557
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, Ημεδαπος , Milfomaniac και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2024
"Αναμονη :1.5 ωρα χαλαρα
Σεξ: Γυρω στα 7 λεπτα"

οτι καλυτερο εγραψες, αυτο αρκει Έτσι!
review reaction 1 sweeper, Hawkeye Argill, Autokinitas και 1 ακόμα μέλος
03 Μαρτίου, 2024
Η εσωτερική μου πληροφόρηση είναι ότι περνει τουλάχιστον 30 ψωλες τη βραδιά
review reaction 1 sweeper, Hawkeye Argill
03 Μαρτίου, 2024
Mην γράφεις αρνητική κριτική για Sabina. Καραδοκεί ο Ntonpinelo.
Αμέσως θα ανεβάσει θετική κριτική με τους κλώνους του για να διορθώσει τα αδιόρθωτα.
ΥΓ Η Sabina για να βγάλει τη βάρδια πίνει πολύ ΚΟΚΑ κόλα, αν κατάλαβες.
review reaction 1 review reaction 3 info@123, Arxontas tou skotous, Simpleton και 2 άλλα μέλη
04 Μαρτίου, 2024
ΝesCafeδες, CocaColaκηδες, ντελαληδες, deliverακηδες σκονης πλυντηριων, ολοι συντονισμενα στο προμοσιον μεχρι τελικης ρανιδος υπερ της εν λογω κορασιδος
review reaction 3 Hawkeye Argill
06 Μαρτίου, 2024
Εγω συμφωνω με τον donpinelo...ωραιο κομματι η σαμπινα και πολυ καθαρη..βεβαια περναγα παλια μαζι της..αλλα παντα εμενα ευχαριστημενος, υπεροχο κορμι και καλο σεξ! και δε της φαινοταν να κανει καταχρησεις και τετοια...απεναντιας...εκτος κι αν κατι εχει αλλαξει πλεον
26 Μαρτίου, 2024
Αν θέλετε να περάσετε καλά χωρίς να περιμένετε με τις ώρες υπάρχει λυση: Άννα πρωινή βάρδια στο κάτω.
27 Μαρτίου, 2024
Αννα στο κατω...τωρα αυτο ειναι επιλογη αντι Σαμπινας?? Με τιποτα ομως...μια αντιστοιχη γκομενα σε αλλο μαγαζι στα 20? Υπαρχει...μπα.
Απο στουντιο και πανω...ισως...
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7