Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωινή εξόρμηση (σπάνιο για εμένα) με στόχο τις Λατίνες στο Φ105, ήταν κλειστό όμως και έτσι κατέληξα εδώ.
Μαριάννα από Βενεζουέλα, νεαρή max 25, ~1.60 ? καλό αλλά ανέκφραστο πρόσωπο, ωραίο δυάρι βυζάκι και τούμπανος κώλος, μπόλικα τατού και 2 χαρακτηριστικά στα καλάμια, σώμα τροφαντούλικο γενικά, ήταν πιό στεγνή πριν 2-3 μήνες.
Την έχω πάρει άλλες 2 φορές όταν ήταν νέα στην δουλειά που ήταν πολύ καλή και θερμή, αυτή την φορά όμως ήταν εντελώς αδιάφορη και ψυχρή, το πρόγραμμα της είναι ελ.στομ. με τελείωμα στο κορμί, μπήκε δωμάτιο, είπε ένα γειά με άφησε να πιάσω βυζί για 10 δεύτερα και με ξάπλωσε και άρχισε μία καλή αλλά μονότονη πίπα για 1 λεπτό, μετά ξάπλωσε , άνοιξε πόδια και με περίμενε, σε όλη την διάρκεια είχε κλειστά τα μάτια και ήταν ανέκφραστη, 3 λεπτά μετά και αφού ένιωθα ότι γαμάω κούκλα, την γυρνάω στα 4, οπού με την ωραία θέα και λίγο φαντασία σε άλλα 2-3 λεπτά της τα έριξα στα κωλομέρια με 2 πουτσοσκάμπιλα για τιμωρία(έχει ωραίο σφιχτούλικο Λατινο-κωλί), 7-8 λεπτά γαμήσι, 4 -5 λεπτά καθαριζόταν.
Η κοπέλα μάλλον έχει σιχαθεί την δουλειά και είναι στα τελευταία πριν λήξει η visa, έχει πάρει 6-7 κιλά+ , ήταν και αρκετές μέρες αξύριστη, δεν λέω, μου αρέσει αλλά μάλλον γιατί μου είχε κάνει καλή εντύπωση αρχικά, τώρα δεν την προτείνω με τίποτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Mpooumpoukos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
4.382
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sinatra7, TRR, Prevelis και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2024
Έχω προκατάληψη με τις Λατίνες γενικότερα και θεωρώ ως εξαίρεση τις καλές περιπτώσεις. Κάθε αντίθετη άποψη, σεβαστή.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1