Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλημέρα στους συναγωνιστές.
Έχοντας κατά νου την προτροπή του μέγιστου @n.smirni76 να επισκεφθώ μια μιλφάρα στο Ι.44 που είχε επενδύσει ξεκίνησα για κει.
Μπαίνω από Αγησιλάου και λέω : δεν σταματάω στο Ι.1Β μήπως έγινε το θαύμα και ήλθε το κορίτσι μας ;
Μπαίνω κάθομαι στο σαλόνι και ο με τα γυαλιά τσατσός ανακοινώνει : το κορ(ε)ίτσι μας από τα μπαλιέτα Μπαλσόϊ , ελεύτερα πιασί(ε)ματα τσιμπουκάκι γκυμνό όλες οι στάσεις ντιέκα ιβρώ !
Αυτό ήταν ! Όσο μάπα λέω και να είναι θα περάσω.

Βγαίνει απο το δεξι δωμάτιο, μια κυρία ψηλή λεπτή με περίεργη κόμμωση, ελαφρύ προγούλι και απλές παντόφλες.
Περισσότερο θύμιζε τραπεζοκόμο παρά "Μπλασόϊ".
Περνάω στο ελεύθερο αριστερό γδύνομαι και περιμένω.
Μπαίνει το κορίτσι βγάζει το με παγιέτες φορεματάκι αφήνει τα χαρτομάντιλα και προφυλακτικό και γονατίζει στο κρεβάτι.
Πήγα για γλωσσόφιλα αλλά δεν παρά μόνο επιφανειακά.
Δεν έδειχνε έμπειρη ούτε κωλοπετσωμένη.

Της ζήτησα να ξαπλώσει για να την γλείψω και απόρησε αλλά δέχτηκε την εντολή.
Ευτυχώς ήταν ανατομικά ότι γουστάρω. Εξαιρετική κατασκευή για γλείψιμο. Πεντακάθαρη δε.
Ξεπερνώντας την αμηχανία της χαλάρωσε και μετά από 4-5 λεπτά ήλθε τό τέλος γι' αυτήν .
Το καταλαβαίνεις από τους σπασμούς της λεκάνης και όλη την μυϊκή κινητικότητα του κάτω μέρους του κορμού.
Χαλάρωσε και μου ζήτησε να ξάπλωσω να με γλείψει.
Έκανε μια προσπάθεια, απλή πίπα με λίγο χέρι και 2 βασικές κινήσεις . Πάντως οκ θα την έλεγα.
Είχε αναψοκοκκινήσει και προσπάθησα να εκμεταλλευτώ την φάση για κασκαντεριλίκι αλλά δεν μάσησε.

Πέρασμα προφυλακτικού, ήλθε από πάνω. Στενή θα έλεγα παρ' όλα τα υγρά που είχε κατεβάσει.
Αν και ζοριζομαι να τελειώσω με προφυλακτικό αφού χτυπήθηκε τόσο όσο να καταλάβω πως υπήρξε και δεύτερος οργασμός (μιλάμε για κλειτοριδικούς ) έμεινε για λίγο πάνω μου, φιλιθήκαμε σηκώθηκε και εκείνη την ώρα χτύπησε ο τσατσός διακριτικά.

Ίσως την ξαναπάρω μια φορά, αλλά θα προτιμήσω την υπόδειξη του @n.smirni76
Πάντως ήταν ευγενική και αυτή και ο τσατσός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 29, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.264
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, stadeos, n.smirni76 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2024
Εύγε... Αλλά εμείς θέλουμε τώρα που μεγαλώσαμε ησυχία ...
Το προφυλακτικό όντως είναι πρόβλημα & μεγάλο πολύ μεγάλο
Πριν αποσυρθω στις αετωφολιες πλήρωνα το κάτι παραπάνω & έπαιρνα αυτό που ήθελα.
Πάντως παραμένεις μαχητηςυ..
Και πάλι εύγε.
review reaction 1 Πρυτανης
01 Μαρτίου, 2024
Εκλασα στο γέλιο με την μίμηση ρωσικής προφοράς...
Από τις πιο ποιοτικές εμπειρίες στο ΒρωμοΜεταξο...ευ γέ!
review reaction 1 dorcel, Πρυτανης
02 Μαρτίου, 2024
@argyrotoxos έχουν πλάκα με την προφορά πάντως. Όταν τελείωσα το γλείψιμο στην Ιρίνα και ηρέμησε , μου είπε προκειμένου να μου πάρει αυτή πίπα : τωρα εγκω - ιεσύ Χεχε!
02 Μαρτίου, 2024
@amjik γάματα φίλε μου. Όσο πάγκο και να κάνεις όσες άρσεις θανάτου βαριές όσο και να χτυπιέται κάποιος το αργό χύσιμο είναι ταλαιπωρία.

Εξαιρούνται τα κατσικάκια γάλακτος όπου απλά δεν μας νοιάζει Ουάου καρδιές!
review reaction 1 Bonecrusher
02 Μαρτίου, 2024
"ο με τα γυαλιά τσατσός ανακοινώνει : το κορ(ε)ίτσι μας από τα μπαλιέτα Μπαλσόϊ , ελεύτερα πιασί(ε)ματα τσιμπουκάκι γκυμνό όλες οι στάσεις ντιέκα ιβρώ" !...Άντε να δεχθώ τον ντόπιο τσατσό, έχουμε τώρα και εισαγόμενο;
"απλές παντόφλες"...Αν έβλεπα στο σαλόνι γυναίκα να εμφανιζόταν μπροστά μου ως πελάτης με παντόφλες, δεν θα υπήρχε ούτε μία πιθανότητα να περάσω στο δωμάτιο μαζί της, πόσω μάλλον να πληρώσω γι' αυτό! Η εν γένει εμφάνιση καθώς και η παρουσία της με τακούνια φυσικά, είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ...Πάμε για περιποίηση και για να μας καυλώσουνε για να "ξαλαφρώσουμε"! Υπάρχουν κάποιοι "άγραφοι νόμοι" που πρέπει να τηρούνται απαραίτητα και απαρέγκλιτα...
04 Μαρτίου, 2024
Αυτή η Ιρίνα είναι καινούρια ρε παιδιά?
Η είναι η ειρήνη η ψηλή από το Ιάσωνος 2 όροφος?
04 Μαρτίου, 2024
Αυτή η Ιρίνα είναι καινούρια η είναι η Ειρήνη η ψηλή από το απέναντι Ιασωνος 2 όροφος?
04 Μαρτίου, 2024
@dorcel δεν διαφωνώ συναγωνιστή. Είμαι λάτρης των άκρων και των ψηλοτάκουνων η έστω ένα μέτριο πορνοτάκουνο.
Την Ιρίνα την είδα σαν placebo στην θέση της Τατιάνας που δουλεύει εκεί όταν έρχεται.

Οπότε παρέκαμψα το ατόπιμα.
Έχουμε ζήσει χειρότερα Ουάου! πάντως σε παλιότερες εποχές.
04 Μαρτίου, 2024
Και απαντάω μόνος μου διότι πήγα από εκεί για να μου λυθεί η απορία..
Δυστυχώς είναι η απέναντι μέτρια milfogilf Ειρήνη από το Ιάσονος 2 όροφος
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9